Шольц заявив, що тримає канал для переговорів із кремлем відкритим

СВІТ
29 січня, 09:47
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Фото: DW

За словами Шольца, поки росія продовжує війну з агресією, що не послаблюється, поточна ситуація не зміниться.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц хоче продовжити зусилля щодо припинення війни проти України у прямих переговорах з президентом росії володимиром путіним.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Welt.

Шольц зазначив, що тримає канал для переговорів із кремлем відкритим.

"Я також знову розмовлятиму телефоном з путіним, тому що необхідно розмовляти один з одним. путін має вивести війська з України і покласти край цій жахливій, безглуздій війні", - сказав канцлер.

За словами Шольца, поки росія продовжує війну з агресією, що не послаблюється, поточна ситуація не зміниться. Хоча телефонні розмови з путіним мали "неввічливий тон", він знову і знову давав зрозуміти, що хоче "приєднати частини сусідньої країни силою", що "неприйнятно".

"Іноді були й конкретні питання щодо обміну полоненими, експорту зерна з України та Запорізької АЕС. Але мені важливо, щоб переговори завжди поверталися до актуальної теми", - заявив Шольц.

У зв'язку з новими вимогами до постачання винищувачів в Україну Шольц застеріг від "вступу в постійну конкурентну боротьбу, коли йдеться про системи озброєння" (Як же насправді важко Шольцу, наче і танки треба дати, а більшість виборців пацифісти, а плюс ще й старий товариш в кремлі - Ред. Останній Бастіон) .

За його словами, питання про бойові літаки навіть не виникає. 

вибір редакції
Читайте також:
Світ
"Знову німецькі танки загрожують росії".
05 лютого, 09:55
Світ
росія знову хоче розколоти Європу на сфери впливу, а метою путіна є створення нової російської імперії
13.12.2022, 20:15
Світ
Командувач сухопутних військ і син диктатора Уґанди пообіцяв допомогти кремлівському бункерному щуру своїм "гарматним м'ясом".
17:17
Світ
Польща радить своїм громадянам покинути територію росії на тлі арешту журналіста WSJ
13:44
Світ
Законопроєкт підкреслює важливість Чорноморського регіону для національної безпеки США, європейської та глобальної безпеки
11:21