Що не так з Шольцом?

СВІТ
22.01.2023, 07:01
Що не так з Шольцом?
Фото: Maksym Palenko

Глибокий німецький антиамериканізм, інфантилізм і Стокгольмський синдром істотно вплинули на чинного федерального канцлера.

Таку думку висловила відома українська журналістка, політичний оглядач і ведуча Марина Данилюк-Ярмолаєва, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вона переконує на доконаних фактах, що Олаф Шольц марить про "мир у всьому світі" і спокій, аби не чіпали, аби не було ядерної війни з відповідними руйнівними наслідками.

Як пояснюють ситуацію з головою німецького уряду українські діаспоряни, тамтешніми політиками володіє страх щось зробити й нашкодити "великій" Росії, котра може знову вдертися до Берліну.

«Ось пряма цитата громадянина, який довго там живе. Викладу її як є, для начоності й розуміння, чому Берлін плазує перед Москвою:

"Шольц і його партія не є безсердечними та жадібними мерзотниками, що шукають собі вигоду. Навпаки – вони, на відміну від українських політиків, мають ідеологічні переконання. Вони свято переконані, що їхня місія полягає в тому, щоб Німеччина не забила гет-трик, розпочавши Третю світову війну. Адже дві попередні світові війни були офіційно розв'язані Берліном. Воні свято вірять, що шлях збереження Німеччини та життя мільйонів німців через неучасть у третій світовій пролягає через невтручання у війну з Росією і Китаєм".

Власне, заради цього німецькі політики, а не один лише Шольц, готові винести будь-який сором, засудження та ненависть всього світу. Ба більше: вони навіть відчувають себе святими, що йдуть через муки заради інших», – зазначила Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що німецька опозиція розраховує, що канцлер Шольц схвалить хоча б постачання танків іншими країнами.

Читайте також:
Політика
На її думку, Україна має «достатньо території» для своїх співгромадян.
вчора, 15:07
Світ
Його директору виділили почесне місце на церемонії — ЗМІ.
17 січня, 15:27
Світ
Дії адміністрації Байдена викликали хвилю критики та невдоволення серед американців.
15 січня, 17:14
Світ
Тепер законопроєкт має схвалити вірменський парламент.
09 січня, 11:55
Політика
Європейська комісія повинна використовувати своє чинне законодавство набагато жорсткіше.
08 січня, 16:05
Війна
Вона зазначила, що телефонного спілкування наразі достатньо, і особисті зустрічі не є необхідними.
02 січня, 18:17