Що не так з Шольцом?

СВІТ
22 січня, 07:01
Що не так з Шольцом?
Фото: Maksym Palenko

Глибокий німецький антиамериканізм, інфантилізм і Стокгольмський синдром істотно вплинули на чинного федерального канцлера.

Таку думку висловила відома українська журналістка, політичний оглядач і ведуча Марина Данилюк-Ярмолаєва, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вона переконує на доконаних фактах, що Олаф Шольц марить про "мир у всьому світі" і спокій, аби не чіпали, аби не було ядерної війни з відповідними руйнівними наслідками.

Як пояснюють ситуацію з головою німецького уряду українські діаспоряни, тамтешніми політиками володіє страх щось зробити й нашкодити "великій" Росії, котра може знову вдертися до Берліну.

«Ось пряма цитата громадянина, який довго там живе. Викладу її як є, для начоності й розуміння, чому Берлін плазує перед Москвою:

"Шольц і його партія не є безсердечними та жадібними мерзотниками, що шукають собі вигоду. Навпаки – вони, на відміну від українських політиків, мають ідеологічні переконання. Вони свято переконані, що їхня місія полягає в тому, щоб Німеччина не забила гет-трик, розпочавши Третю світову війну. Адже дві попередні світові війни були офіційно розв'язані Берліном. Воні свято вірять, що шлях збереження Німеччини та життя мільйонів німців через неучасть у третій світовій пролягає через невтручання у війну з Росією і Китаєм".

Власне, заради цього німецькі політики, а не один лише Шольц, готові винести будь-який сором, засудження та ненависть всього світу. Ба більше: вони навіть відчувають себе святими, що йдуть через муки заради інших», – зазначила Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що німецька опозиція розраховує, що канцлер Шольц схвалить хоча б постачання танків іншими країнами.

Читайте також:
Світ
Обраний торік восени президент-лівак Луїз Інасіу Лула да Силва вирішив пристати на пропозицію Сі Цзіньпіна, посиливши антизахідну коаліцію.
18 березня, 21:32
Економіка
Війна на полі бою в Україні все ще у самому розпалі, але принаймні на економічному фронті перемога Заходу над РФ уже не за горами.
20 січня, 20:23
Світ
Саулі Нійністьо з тривогою озирається на Схід, звідки на Україну насунулася грізна воєнна потуга Росії з метою знищення та підкорення.
15 січня, 18:42
Опінії
Чи буде Мамай на пательні?
14 січня, 11:18
Опінії
Історія з призначенням посла України в Болгарії добре не закінчиться
29.12.2022, 10:35
Опінії
Не сняться українські діти, котрі щодень відлітають у засвіти від рашистського заліза?
29.12.2022, 09:15