Шотландський фотограф презентував виставку робіт про нічну Полтаву

ПОЛТАВА
08.02.2018, 06:33

У Полтаві стартувала виставка шотландського фотографа Стівена Дженсена «Осте Сте».

Куратор виставки Антон Усанов запевняє, що у своїх роботах Дженсен зобразив нічну Полтаву такою, якою бачать її одиниці.

Назва «Осте Сте» походить від вірша вірша українського поета Михайля Семенка.

– Усі звичні вогні не просто нагадують про великі міста, але несуть в собі їх ідею, сутність. Вивіски, реклами, пронизуючи простір своїми променями, створюють химерні кольорові поєднання і відчуття переповненості простору, достатності, – розповідає Усанов.

Виставка стартувала у полтавській галереї ArtJumpі буде діяти до 25 лютого.

Довідково:

Стівен Дженсен народився та виріс в Единбурзі та з 2007 року живе у Полтаві. Почав займатися вуличною фотографією у 2011 році, проте не обмежує себе певними жанрами й також цікавиться пейзажами та fine art фотографією.

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56