«Шоу закінчилось»: народний депутат Ольга Василевська розповіла про порядки, які панують у «Слузі народу»

УКРАЇНА
25.10.2019, 11:19
«Шоу закінчилось»: народний депутат Ольга Василевська розповіла про порядки, які панують у «Слузі народу»

Народний депутат від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк вважає, що на «зелену» фракцію очікує ще чимало скандалів.

Раніше Василевська заявляла про це в ефірі «Hromadske».

25 жовтня Василевська опублікувала допис, де підтвердила свою попередню заяву, а також розповіла про порядки, які панують у партії та фракції «Слуги народу».

«Спочатку ми всі стали президентами. Потім деякі стали депутатами, і за сумісництвом, теж трошки президентами. Адже кожен з нас - президент. Потім (у Трускавці) ми стали ніким. Бо ми отримали мандати, користуючись рейтингом президента. І з цим я ще могла погодитись. Потім нас лякали папочками, які формуються із матеріалів на депутатів, які мають корупціоногенні ризики. Чудово, яка гарна ідея - зібрати людей, яким ви не довіряєте, яких ви лякаєте і на захист яких ви не станете, в разі, якщо комусь буде вигідно підкласти щось у папочку. Потім деяких з нас обізвали корупціонерами. Бо їм не сподобалось як ми проголосували на комітеті. Бо таке голосування не входило в якусь канву», –зазначила депутат.

Коментуючи проходження поліграфа, Василевська написала: «Поліграф – значно краще, ніж сидіти в куточку і дивитись як твоє прізвище обливають гівном ні за що. І я цього нікому не дозволю: ні президенту, ні депутату, ні експерту. Ви хотіли шоу – ви його отримали. А тепер – все. Виключаймо телевізори. Шоу закінчилось. Принаймні за моєю участю. Останній раз в КВН я грала в школі. Хоровим співом не займалась. Ви можете і далі розважатись, але без мене».

«Я припускаю, що це не останній скандал у фракції», – додала нардеп.