Штучний інтелект дозволить «колонізувати галактику» — Google

17 червня, 06:02
Штучний інтелект дозволить «колонізувати галактику» — Google
Фото: Wired

Генеральний директор лабораторії «DeepMind» компанії «Google» Деміс Хасабіс спантеличив заявою. Пророкує шалений прогрес нейромереж.

Своїми думками британський дослідник у галузі сучасних технологій поділився із журналістами видання Wired, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Деміс Хасабіс стверджує, що існує «50%-ва ймовірність» досягнення сильного або загального штучного інтелекту протягом наступних 5-7 років.

У разі, якщо це станеться, тоді настане епоха максимально короткого процвітання людства, яке користатиме з роботів і нейромереж, відмовившись від звичних фізичних ба навіть розумових навантажень. Зі слів гендиректора «Google DeepMind», земляни зможуть вирушити до зірок і колонізувати галактику:

«Як на мене, то весь цей беззупинний ланцюг технологічного прогресу набере обертів вже у 2030 році. Сильний або інакше загальний штучний інтелект забезпечить нас радикальним достатком. Певен, що технологія розкриє найпотаємніші секрети здоров'я людини, навколишнього середовища та енергії, а також розв'яже проблему капіталістичного дефіциту».

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, як штучний інтелект вплине на кожне четверте робоче місце у світі. Серед жінок ймовірність того, що їхня робота зміниться під впливом штучного інтелекту, значно вища.

Читайте також:
Війна
Ворог фіксує удари в реальному часі.
19 серпня, 12:22
Світ
У Пекіні розпочалися перші Всесвітні ігри гуманоїдів, де новітні технології тестують у форматі адаптованих змагань з видів спорту для людей.
15 серпня, 15:37
Війна
Для «Мангуста» розробили власну систему донаведення, яка орієнтується на теплове випромінювання «шахедів».
05 серпня, 11:05
Світ
Китайські військові та науковці активно вивчають методи протидії супутникам Starlink, що належать Ілону Маску.
04 серпня, 07:25
Світ
У Туреччині розпочалося серійне виготовлення безпілотного винищувача Kızılelma, який розробила та виробляє турецька компанія Baykar.
03 серпня, 06:06
Світ
Цінник у чотири цифри підкреслює амбіції нового покоління стартапів, що намагаються обійти США в проривних технологіях.
27 липня, 20:05