Шуфрич мав стати паханом «Донбаської автономії»

ПОЛІТИКА
15 вересня, 19:47
Шуфрич мав стати паханом «Донбаської автономії»
Фото: Telegram

Кремль із подачі Віктора Медведчука готував Нестора Івановича на одну з найвищих державних посад після окупації України. Не склалося.

При обшуку у Шуфрича знайдено концепцію утворення автономії Донеччини та Луганщини в складі України, що може відноситися до 2014 року. За підписом Медведчука.

Так, згідно цієї "пропозиції", мали бути утворені Донецький та Луганський краї замість областей, у них мали бути свої парламенти та уряди. Обиратися мали право (увага!) лише постійні жителі регіону.

Шуфрич мав стати паханом «Донбаської автономії»_1
Шуфрич мав стати паханом «Донбаської автономії»_3
Шуфрич мав стати паханом «Донбаської автономії»_5
Шуфрич мав стати паханом «Донбаської автономії»_7

Ці органи мали б можливість впливати на призначення і відставку глав МВС, СБУ та прокуратури на своїй території.  Подібну, але іншу концепцію також просували у 2016 році за допомогою Сергія Льовочкіна і Пола Манафорта.

Тоді висувалася ідея автономії Донбасу із поверненням Віктора Януковича, якому б передали посаду президента регіону. Інформація про це була оприлюднена в 900-сторінковому звіті комітету Сенату США з питань розвідки у 2020 році.

Згідно з попередньою фабулою, що розповсюджується у ЗМІ, Шуфрич належав до орбіти "групи Сівковича-Клюєва", що працювала з РФ на підрив української державної системи. Вона мала прямий зв'язок із розвідслужбами РФ.

Автор : Ярослав Божко
Читайте також:
Опінії
Хто ще не здав гроші на лікування поліцейської з Дніпра???
08 вересня, 17:05
Війна
Шпигункою виявилася громадянка рф, яка має посвідку на проживання в Україні і тривалий час мешкає у Сумах. Їй загрожує довічне ув'язнення
08 вересня, 11:35
Кримінал
Хто його прикриває і хто йому заважає? Про все це у розслідуванні відомого вітчизняного журналіста та громадського діяча Антона Швеця.
25 серпня, 18:35
Кримінал
До списку заблокованих активів входять понад 20 комерційних об’єктів, більше 3 тис. кв. м. житлової нерухомості та 17 земельних ділянок
21 серпня, 15:35
Політика
Чому окуповані сонячні станції брата заступника голови ОП Шурми отримали 320 млн грн
20 серпня, 08:15
Кримінал
72-річна викладачка з Севастополя Ольга Оскольська поскаржилася поліцаям РФ на православного священника за проукраїнську позицію.
13 серпня, 21:19