Шуфрич мав стати паханом «Донбаської автономії»

ПОЛІТИКА
15.09.2023, 19:47
Шуфрич мав стати паханом «Донбаської автономії»
Фото: Telegram

Кремль із подачі Віктора Медведчука готував Нестора Івановича на одну з найвищих державних посад після окупації України. Не склалося.

При обшуку у Шуфрича знайдено концепцію утворення автономії Донеччини та Луганщини в складі України, що може відноситися до 2014 року. За підписом Медведчука.

Так, згідно цієї "пропозиції", мали бути утворені Донецький та Луганський краї замість областей, у них мали бути свої парламенти та уряди. Обиратися мали право (увага!) лише постійні жителі регіону.

Шуфрич мав стати паханом «Донбаської автономії»_1
Шуфрич мав стати паханом «Донбаської автономії»_3
Шуфрич мав стати паханом «Донбаської автономії»_5
Шуфрич мав стати паханом «Донбаської автономії»_7

Ці органи мали б можливість впливати на призначення і відставку глав МВС, СБУ та прокуратури на своїй території.  Подібну, але іншу концепцію також просували у 2016 році за допомогою Сергія Льовочкіна і Пола Манафорта.

Тоді висувалася ідея автономії Донбасу із поверненням Віктора Януковича, якому б передали посаду президента регіону. Інформація про це була оприлюднена в 900-сторінковому звіті комітету Сенату США з питань розвідки у 2020 році.

Згідно з попередньою фабулою, що розповсюджується у ЗМІ, Шуфрич належав до орбіти "групи Сівковича-Клюєва", що працювала з РФ на підрив української державної системи. Вона мала прямий зв'язок із розвідслужбами РФ.

Автор : Ярослав Божко
Читайте також:
Війна
12 квітня у москві вибухнув позашляховик Toyota Land Cruiser Prado. Вибух стався щойно водій увімкнув запалювання.
12 квітня, 15:00
Кримінал
У квітні 2014 року Лук’янов разом з натовпом козаків, гопників і російських «туристів» брав участь у захопленні міськвиконкому в Харцизьку
10 квітня, 11:37
Кримінал
ДБР завершило розслідування щодо керівників концерну, який торгував з ворогом навіть під час війни.
06 квітня, 18:30
Політика
На посаду заступника голови Волинської ОВА претендує активіст руху Медведчука та товариш ліквідованого зрадника іллі Киви.
29 березня, 09:00
Новини
Зрадники живуть під носом у СБУ
20 березня, 18:30
Політика
Українську компанію з окупованого Мелітополя помітили на агровиставці в ОАЕ під російським прапором.
06 березня, 10:07