Сила звички: тернопільські податківці розтратили державне майно

КРИМІНАЛ
05.09.2020, 17:44
Сила звички: тернопільські податківці розтратили державне майно

6 посадовців Державної фіскальної та Державної податкової служб Тернопільської області звинуватили у беззаконні.

Відповідну інформацію 5 вересня опублікували на офіційному сайті Державного бюро розслідувань.

Правоохоронці вже повідомили про підозру у розтраті майна та невиконанні рішення суду: начальнику слідчого управління ГУ ДФС; начальнику відділу моніторингу та аналітичного супроводження управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС; начальнику відділу протидії злочинам у сфері обігу товарів акцизної групи управління оперативно-розшукової діяльності ГУ ДФС; головному державному інспектору ГУ ДПС; начальнику відділу організації стягнення боргу та роботи з безхазяйним майном управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС; старшому слідчому з ОВС ГУ ДФС.

Переліченим держслужбовцям інкримінують скоєння злочину за попередньою змовою групи осіб, передбаченого частини 3 статті 191, а також частиною 2 статті 382 Кримінального кодексу України.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовці, перебуваючи у складі комісії ГУ ДФС у Тернопільській області щодо обліку, зберігання, оцінки конфіскованого й іншого майна, яке переходить у власність держави, прийняли рішення про його знищення, — а саме спирту та алкогольних напоїв, які за рішенням суду підлягали переробці та подальшій реалізації. Внаслідок чого державі завдано збитків на загальну суму 115 тисяч 715 гривень», — йдеться у заяві пресслужби ДБР.

У разі доведення вини підозрюваним загрожує покарання у вигляді обмеження волі на термін до 5 років або позбавлення волі до 8 років.

Читайте також:
Не змігши залякати Україну багатотисячною ордою біля її кордонів, чекісти перейшли до перевірених методів – захоплення заручників.
22 квітня, 11:34
Офіс президента зобов'язаний негайно дати офіційні роз'яснення
25 березня, 14:25
Волинські поліцейські відповідатимуть за свавілля в ДБР
19 березня, 16:10
Нелегального торговця підакцизних тютюнових виробів затримали правоохоронці при в'їзді до Мелітополя.
05 березня, 08:01
Лариса Гольник вирішила не подавати декларацію доброчесності в 2021 році
05 лютого, 15:16