Сили оборони України потопили російський підводний човен «Ростов-на-Дону»

ВІЙНА
03.08.2024, 17:00
Сили оборони України потопили російський підводний човен «Ростов-на-Дону»

ЗСУ завдали удару по підводному човну Чорноморського флоту рф «Ростов-на-Дону» в тимчасово окупованому порту Севастополя.

Унаслідок влучання він затонув, інформує Генштаб ЗСУ в Facebook.

Сили оборони України завдали ударів по підводному човну та зенітному ракетному комплексу С-400 ворога в тимчасово окупованому Криму.

Так, за підтвердженою інформацією, вчора підрозділами ракетних військ, у взаємодії з підрозділами Військово-Морських Сил Збройних Сил України суттєво пошкоджено 4 пускові установки ЗРК «Тріумф».
Також в порту Севастополя успішно уражено підводний човен чорноморського флоту рф «Ростов-на-Дону».

В результаті влучання човен затонув на місці.

Довідково.

Підводний човен Б-237 «Ростов-на-Дону» (за класифікацією НАТО — клас Kilo) є одним з чотирьох підводних човнів класу "Kilo", здатних застосовувати ракети «Калібр».

«Ростов-на-Дону» був введений в експлуатацію 26 грудня 2014 року.
13 вересня 2023 року внаслідок української ракетної атаки судно зазнало суттєвих ушкоджень.

В подальшому здійснювався його ремонт та відбувалися випробування в акваторії Севастопольської гавані. Вартість підводного човна оцінюється  у 300 мільйонів доларів.

Знищення «Ростов-на-Дону» черговий раз доводить, що для російського флоту немає безпечного місця в українських територіальних водах Чорного моря.

Читайте також:
Війна
Бійці Головного управління розвідки Міноборони вивели з ладу російський нафтопровід «Кольцевой».
вчора, 11:41
Історія
1 листопада 1918 українські воїни взяли владу на Галичині. У Львові урочисто проголошено створення Західноукраїнської Народної Республіки.
вчора, 06:15
Війна
Уночі проти 29 жовтня ударні безпілотники Служби безпеки атакували російські оьєкти в окупованому Криму.
29 жовтня, 11:10
Війна
У ніч на 16 жовтня підрозділи Сил спеціальних операцій уразили Саратовський нафтопереробний завод у Саратовській області рф.
16 жовтня, 13:44
Історія
Сьогоднішня дата — не просто цифра у календарі. Для значної частини українців це важливий день, що нагадує про боротьбу предків за волю.
14 жовтня, 06:25