Символізм: Pussy Riot  поздоровили Путіна з днем народження ЛГБТ-прапорами

СВІТ
07.10.2020, 14:35
Символізм: Pussy Riot  поздоровили Путіна з днем народження ЛГБТ-прапорами
Фото: Медуза

Зокрема, прапори з'явилися на будівлях ФСБ на Луб'янці, Адміністрації президента, Верховному суді та будівлі Мінкульту.

Гурт Pussy Riot в день народження президента РФ вивісили райдужні прапори ЛГБТ-руху на декількох будівлях державних структур в Москві.

Про це повідомляє видання «Медуза».

Зазначається, що прапори з'явилися на будівлі ФСБ на Луб'янці, Адміністрації президента на старій площі, Верховному суді, Міністерстві культури та ОВС по району Басманний.

Символізм: Pussy Riot  поздоровили Путіна з днем народження ЛГБТ-прапорами_1

Учасники Pussy Riot розповіли журналістам, що під час акції біля будівлі ФСБ був затриманий журналіст «Радіо Свобода» Артем Радигін, а біля Адміністрації президента – кореспондент Sota Денис Стяжкін.

Нагадаємо, Володимиру Путіну сьогодні виповнюється 68 років. 

Як раніше повідомляли ЗМІ, Міністерство юстиції Росії внесло в список екстремістських матеріалів плакат із зображенням людини, схожої на президента РФ Володимира Путіна, на обличчя якої нанесений макіяж і який, чомусь, доволі часто використовують збоченці в різних країнах під час так званих гей-парадів.

Символізм: Pussy Riot  поздоровили Путіна з днем народження ЛГБТ-прапорами_3

Читайте також:
Політика
Президент США Дональд Трамп виступить із важливою заявою о 22:00 за київським часом.
23 жовтня, 17:16
Опінії
Як люди з орбіти Коломойського потрапляють у владу: кейс Гайваненка.
15 жовтня, 14:10
Опінії
Політичний бозон: чому Притула втратив рейтинг ще до появи партії.
10 жовтня, 09:23
Політика
Яке майно декларують українські партії?
02 жовтня, 15:39
Кримінал
Кучма, Джига і «Українська правда»: неспокійна спадщина Гонгадзе.
16 вересня, 11:30
Політика
Він обурився через правила допуску кандидатів.
15 вересня, 18:00