Син британської депутатки Бен Ґрант із березня воює за Україну

ВІЙНА
29 травня, 11:45
Бен Ґрант
Бен Ґрант

Нещодавно він потрапив під потужний ворожий вогонь, у цьому бою ледь не загинув його товариш

"Треба йти, інакше загинемо!", - відео бою від першої особи показала британська The Telegraph.

На кадрах відео – британські добровольці, що воюють на боці України. Зокрема Бен Ґрант, син депутатки парламенту Хелен Ґрант.

Бій відбувся після того, як група потрапила у засідку. Їх засікли безпілотники, після чого вдарили гелікоптери та танки. Багато хто того дня загинув.

Бен Ґрант, 30-річний колишній королівський морський піхотинець, є сином Хелен Ґрант, депутатки парламенту від консерваторів. Він поїхав до України в березні, не повідомивши її про своє рішення воювати проти російської окупації.

Він зазначив, що їхня група з 15 осіб, що складається з британських та американських добровольців та двох українських перекладачів, готувалася штурмувати позиції московитів, але потрапила в засідку.

Ґрант розповів, що міна, ймовірно, з дистанційним керуванням, вибухнула поряд із 42-річним колишнім гренадерським гвардійцем Діном Артуром, "відірвавши йому пів ноги". 22-річний Едвін Саес накладав джгут пораненому, поки підрозділ Ґранта вів вогонь у відповідь у лісі.

Коментуючи той жах, Ґрант розповів: "Я ніколи не відчував нічого подібного у своєму житті".

Відомо, що Артуру лікарі у Києві врятували ногу, проте довелось ампутувати частину лівої гомілки.

Евакуйований до Києва боєць розповів британському виданню, що лікарі "врятували ногу, рани чудово гояться", і що для нього було "великою честю мати можливість зробити це; вони (українці ред.) такі чудові! Я думав, що росія задавить Україну, тому, коли надійшла пропозиція, я одразу ж приїхав".

Високо оцінюючи мужність ЗСУ, він сказав: "Мене це шокувало. Те, чим займаються ці хлопці, – це справжні бойові дії. Вони йдуть у бій андердогами і перемагають. Роблять це щодня, невпинно. Не лише хлопці на передовій, але й волонтери, госпіталі, – усі".

"Я приведу себе в порядок, повернуся і допоможу їм чим зможу", – підсумував Артур.

У той час коли продажні прокурори, поліцейські та СБУшники тікають від війни подалі, залишаючи свої міста на поталу окупантам, іноземні добровольці щоденно вступають в бій з ординськими окупантами, та разом із ЗСУ та українськими добровольцями боронять нашу землю.

Читайте також:
Війна
Учасники Революції гідності та Антитерористичної операції на Донбасі об'єдналися у спецпідрозділ, який полюватиме на окупантів у тилу.
08 серпня, 07:01
Опінії
А потім весна заговорила з нами пащами цвинтарних ям. Вона зняла з рукавів наших софтшелок жовті стрічки й обмотала їх чорним скотчем.
15 червня, 18:12
Війна
43-річний уродженець Донецька Саїд Ісмагілов склав повноваження муфтія Духовного управління мусульман України "Умма" заради опору агресії.
11 червня, 18:18
Війна
Вся українська генерація і минулого, і майбутнього, і нинішнього об'єдналася проти зовнішнього історичного ворога, яким є росія.
24 квітня, 09:37
Війна
Російська тактика ведення агресії виключно терором не зазнала сильних змін, тому захисники України готові гнати ворога звідусіль.
08 квітня, 21:58
Війна
Українська столиця перетворилася на могутню і добре захищену фортецю, на варті якої стоять і націоналісти-правосекторівці.
12 березня, 18:24