Син президента Бразилії зустрівся з представниками української влади

СВІТ
06.07.2021, 11:45
Син президента Бразилії зустрівся з представниками української влади
Фото: Facebook

Київ і Бразиліа мають багато спільного – це не тільки окремі події минулого, але, що найголовніше, стратеґічні цілі на майбутнє.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав член Палати депутатів бразильського Національного Конґресу Едуарду Болсонару, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Цього тижня син президента Федеративної республіки Бразилії перебуває з кількаденним робочим візитом в Україні; він уже зустрівся з головою Верховної Ради Дмитром Разумковим і представниками профільного комітету.

«На моїй батьківщині проживає близько 1 мільйона українців і їхніх кровних нащадків. Ось чому відносини між Бразилією та Україною мають всі шанси знову вийти на значно вищий рівень, ніж до тепер. Це наша спільна стратеґічна мета», – зазначив Едуарду Болсонару.

Своєю чергою, Дмитро Разумков також виклав фотозвіт у себе на Facebook, відзначивши плідне двостороннє співробітництво наших далеких одна від одної країн у різних галузях.

«Під час зустрічі з Едуарду Болсонару обговорили питання торговельно-економічної та оборонно-безпекової співпраці. У 2020 році двосторонній товарообіг між Україною та Бразилією зріс на 13,1%. Однак між нашими країнами все ще зберігається невикористаний потенціал. Уже за кілька місяців ми відзначатимемо важливу спільну дату – 130-ту річницю початку української імміґрації до Бразилії. Вдячний бразильському уряду за підтримку на державному рівні української громади та створення умов для вільного розвитку нашої культури, віри, мови й традицій», – написав Дмитро Разумков.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Едуарду Болсонару неодноразово заявляв із трибун Національного Конґресу Бразилії про потребу наслідувати Україну, зокрема щодо декомунізаційного законодавства.

Читайте також:
Світ
Квапливо залишивши торік Афґаністан, американці остаточно не пішли з середньоазійського регіону, навіть змогли посилити свій вплив.
07 травня, 19:12
Політика
Рішучий спротив українського народу російським окупаційно-терористичним загарбникам згуртував наших партнерів на Заході.
07 травня, 06:55
Світ
Через московитську воєнну агресію фінляндська влада, громадськість та культурні діячі налагоджуватимуть тісні відносини з Україною.
02 травня, 20:44
Війна
З фасаду дипломатичного представництва України на Московії демонтували табличку та зняли синьо-жовтий прапор.
02 березня, 13:07
Політика
В даній ситуації українцям варто сподіватися лише на самих себе
22 лютого, 15:21
Світ
Адміністрація Жаїра Мессіаша Болсонару не визнає посягання Кремля на територіальну цілісність і державний суверенітет незалежної України.
15 лютого, 12:37