«Сині номери мають бути взірцем», - Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області

ПОЛТАВА
11.03.2016, 14:47

Під час відкритого діалогу з громадою, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області Руслан Бірюков вислухав звернення присутніх з приводу нерозслідуваних міліцією справ за 2 роки, узяв їх на контроль та підкреслив, що новостворена поліція працюватиме у відкритому для громадськості та ЗМІ форматі.

«Авітвки з синіми номерами (патрулі поліції – ОБ) мають бути взірцем поведінки на дорогах для всіх автолюбителів. Водії службового (патрульного) транспорту мають не тільки дотримуватися усіх правил дорожнього руху, а й бути прикладом для решти»: 

Присутні порушили питання браконьєрського вилову риби в селі Орівщина, Семенівського району, Полтавської області та розпилювання землі острова головою сільради, на території якого розташоване село, привласнення директором Андріївської школи-інтернату в Новосанжарському районі 240 тис. грн., виділених на потреби інтернату. Окремий блок питань стосувався ДТП за участю депутата Полтавської міської ради від «БПП» Сергія Чередніченка, унаслідок якої загинула 6-річна дитина в 2010 році, замовчуваного ДТП за участю того ж Чередніченка у 2008 році, діагнозу Чередніченка «шизофренія», підроблених довідок про інвалідність та права на керування автівкою, якого Чередніченко не мав і невідомо як отримав.

Також активісти поставили питання про незаконний рух і паркування транспортного засобу перед будівлею театру імені Гоголя. На це Руслан Бірюков дав відповідь:

Нагадаємо, у липні 2015 року керівник апарату Полтавської ОДА Микола Білокінь та міський очільник Полтави Олександр Мамай з порушенням ПДР припаркувалися під будівлею театру. Після зауважень громадських активістів, Білокінь сказав, що певним категоріям людей дозволено порушувати правила дорожнього руху. 

Запрошення зуступником ГУ НП в Полтавській області Русланом Бірюковим до діалогу свідчить про бажання новоствореної поліції працювати у відкритому для громадськості та ЗМІ форматі, що є нормальною практикою для розвинених структур.  

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18