Сіоніст Кірієнко з'явився у «Білгородській народній республіці»

ВІЙНА
10 червня, 19:07
Сіоніст Кірієнко з'явився у «Білгородській народній республіці»
Фото: Google

Перший заступник керівника адміністрації кремлівського бункерного щура проінспектував засічну лінію на Півночі Слобожанщини.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на фотозвіт одного з рупорів російської пропаганди "Московский комсомолец".

Спільно з гауляйтером Вячєславом Гладковим і головою путінської політичної сили "Єдина Росія" Андрєєм Турчаком Сєргєй Кірієнко (у дівоцтві, Ізраїтєль – прим. ред.) побував сьогодні, 10 червня, на Білгородщині.

Як з'ясувалося, кремлівські чиновники за наказом свого бункерного начальства мали подивитися на формування загонів "територіальної оборони" та розбудову фортифікацій у регіоні, на що з державного бюджету виділили 10 мільярдів рублів.

Судячи з оприлюднених кадрів, особливо за пляшкою із сечею, причепленою до дрона, кордон (чи пак "засічна межа" – прим. ред.) прикритий залізно й намертво, а його вартові – "при параді й під шафé".

Раніше у тій таки Білгородщині поблизу звільненого від московитів Шебекіно у схожому клоунському амплуа відзначився і генерал Алєксандр Лапін, який криками та лайкою "видавив диверсантів" у невідомому для всіх напрямку.

За підсумками вояжу Кірієнка-Ізраїтеля кремлівський режим зробив невтішні для себе висновки: майже всі прикордонні прифронтові села ні дня не живуть без прильотів снарядів, але відповісти на це нічим, тому доводиться споруджувати "засічну лінію" й пропагувати вступати чоловіків у загони тероборони.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що обстріли Білгородщини можуть припинитися тільки тоді, коли населення регіону висловить бажання приєднатися до сусідньої Харківщини.

Читайте також:
Кримінал
Команда з 24 осіб розпочне «допомогу кіпрській поліції» відразу ж після прибуття на острів у східному Середземномор'ї.
06 грудня, 11:10
Економіка
Біткоїн-біржа ATAIX Eurasia припинить обслуговування росіян. На вивід грошей дали 10 днів.
05 грудня, 16:05
Війна
Кремль намагається придушити публічну незгоду дружин російських солдатів, зокрема шляхом підкупу або ж їх дискредитації в інтернеті.
02 грудня, 12:46
Війна
Тричі судимий серійний вбивця із Сахаліну Денис Горін вирушив на війну в Україну.
23 листопада, 15:13
Війна
Миколу Оголобяка, людожера-сатаніста, засудили до 20 років колонії за ритуальні вбивства російських підлітків у Ярославлі.
21 листопада, 18:10
Кримінал
20 грудня у підмосковній Дубні очікується продовження війни силовиків. Цього дня на росії відмічають «День ФСБ».
15 листопада, 11:41