Сіоніст Кірієнко з'явився у «Білгородській народній республіці»

ВІЙНА
10.06.2023, 19:07
Сіоніст Кірієнко з'явився у «Білгородській народній республіці»
Фото: Google

Перший заступник керівника адміністрації кремлівського бункерного щура проінспектував засічну лінію на Півночі Слобожанщини.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на фотозвіт одного з рупорів російської пропаганди "Московский комсомолец".

Спільно з гауляйтером Вячєславом Гладковим і головою путінської політичної сили "Єдина Росія" Андрєєм Турчаком Сєргєй Кірієнко (у дівоцтві, Ізраїтєль – прим. ред.) побував сьогодні, 10 червня, на Білгородщині.

Як з'ясувалося, кремлівські чиновники за наказом свого бункерного начальства мали подивитися на формування загонів "територіальної оборони" та розбудову фортифікацій у регіоні, на що з державного бюджету виділили 10 мільярдів рублів.

Судячи з оприлюднених кадрів, особливо за пляшкою із сечею, причепленою до дрона, кордон (чи пак "засічна межа" – прим. ред.) прикритий залізно й намертво, а його вартові – "при параді й під шафé".

Раніше у тій таки Білгородщині поблизу звільненого від московитів Шебекіно у схожому клоунському амплуа відзначився і генерал Алєксандр Лапін, який криками та лайкою "видавив диверсантів" у невідомому для всіх напрямку.

За підсумками вояжу Кірієнка-Ізраїтеля кремлівський режим зробив невтішні для себе висновки: майже всі прикордонні прифронтові села ні дня не живуть без прильотів снарядів, але відповісти на це нічим, тому доводиться споруджувати "засічну лінію" й пропагувати вступати чоловіків у загони тероборони.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що обстріли Білгородщини можуть припинитися тільки тоді, коли населення регіону висловить бажання приєднатися до сусідньої Харківщини.

Читайте також:
Війна
Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.
19 травня, 10:26
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32