Сіоніст Сатаньягу тероризує МКС міфічним антисемітизмом

СВІТ
21 травня, 11:05
Сіоніст Сатаньягу тероризує МКС міфічним антисемітизмом

Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає видати ордер на арешт Сатаньяху та міністра оборони Ізраїлю Йоава Галанта

Нетаньягу заявив, що він «з огидою» відкинув заяву Хана і сказав, що це приклад «нового антисемітизму», який перемістився з університетських кампусів (де раніше вирували протести на підтримку Палестини, – Ред.) у Гаагу.

Сатаньяху  заявляє, що МКС не завадить Ізраїлю знищити ХАМАС   мирних мешканців Палестини і здобути «повну перемогу».

Нагадаємо, що 20 травня прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) закликав видати ордери на арешт прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху, міністра оборони Ізраїлю Йоава Галанта і трьох лідерів руху ХАМАС Ях'ї Сінвара, Мухаммада Дейфа та Ісмаїла Ханії.

Про це йдеться на сайті МКС.

Як зазначено в заяві прокурора, що Нетаньягу і Галант несуть кримінальну відповідальність за воєнні злочини і злочини проти людяності, скоєні в секторі Газа принаймні з 8 жовтня 2023 року.

За словами прокурора, керівники Ізраїлю відповідальні за голод, умисне заподіяння сильних страждань, убивства, атаки проти мирного населення, винищення, переслідування та «інші нелюдські дії».

Читайте також:
Політика
Санкції спрямовані проти осіб, пов'язаних з угрупованням Tzav 9.
15 червня, 15:00
Війна
Кремлівський бункерний дід має понести відповідальність за скоєні ним та його ордою злочини. Голодомор українців Маріуполя — один із них.
14 червня, 06:01
Світ
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш додав армію Ізраїлю до глобального списку правопорушників, які вчиняють злочини проти дітей.
08 червня, 13:10
Війна
У День захисту дітей російські окупанти вчинили черговий акт тероризму проти українців.
01 червня, 10:56
Війна
Загарбані ворогом міста і села Херсонщини перебувають під цілковитим контролем Кремля. Найменш захищені верстви — підлітки.
31 травня, 19:23
Мистецтво
Ворог свідомо цілив у символ не лише прифронтового міста, а й усього Запорізького краю. На жаль, скульптура не підлягає відновленню.
26 травня, 10:26