Ситник-ненаситник і досі у грі

Опінії
18 лютого, 09:14
Ситник-ненаситник і досі у грі

Артем Ситник поспілкувався з пранкером Джокером, прийнявши його за Святослава Вакарчука.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Видатний борець з корупцією Артем Ситник поспілкувався з пранкером Джокером, прийнявши його за Святослава Вакарчука… Зовсім як у радянському анекдоті про майже неосудного генерального секретаря ЦК КПРС: «Леонід Ілліч прийняв німецького посла. За британського».

У листуванні з пранкером професійний хабарник Ситник пише, що в Офісі президента «меседжі від партнерів найсуворіші вони отримали», щоби його не звільняли з посади.

Ага. Меседжі найсуворіші. Хай краще Ситник розкаже, як він, працюючи в прокуратурі Київської області, придбав двокімнатну квартиру в Броварах, взявши хабар з фігурантки кримінальної справи, що була порушена за моєю заявою.

Якщо в посольстві США ще не читали мою статтю про цей епізод з бурхливої корупційної біографії Артема Сергійовича, то дуже рекомендую.

Джерело

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
«Венедіктова «забула» задекларувати годинник за $10,3 тис. та не вказала що є співзасновником і членом однієї з громадських організацій.
15 квітня, 21:28
Юридичного механізму швидкого звільнення директора НАБУ Артема Ситника наразі не існує.
06 березня, 06:43
Схеми грошових поборів працюють у спорті ще досі.
15 січня, 11:50
Відповідальні за податки українських громадян служби у каденцію президента Петра Порошенка розікрали понад 200 мільярдів гривень.
13:00
Новітні казки кобищанського діда.
10:05
Легалізувавши азартні ігри, команда Зеленського вкотре залізла до кишень простих українців.
вчора, 14:16