НАБУ віддало п'ять мільйонів фірмі, яка фігурує в розслідуванні про розтрату бюджету

КРИМІНАЛ
15 січня, 08:52
НАБУ віддало п'ять мільйонів фірмі, яка фігурує в розслідуванні про розтрату бюджету
Фото: УНІАН

Діяльність фірми тривалий час має ознаки корупційних схем.

Національне антикорупційне бюро України виплатило п’ять мільйонів гривень фірмі, яка фігурує у кримінальних провадженнях щодо розтрати бюджетних коштів та ухилення від сплати податків.

Гроші перерахували за капітальний ремонт адмінбудівлі у Львові та інші послуги, інформує «Слідство.Інфо».

Загалом протягом останніх пів року з колективним підприємством «Центр Комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» підписали три угоди. Останні з них правоохоронне відомство затвердило у грудні минулого року.

Компанія фігурує у двох кримінальних провадженнях. Чотири роки тому поліція почала розслідування за фактом розтрати бюджетних коштів на ремонті дитсадка, ідеться в ухвалі Сихівського районного суду Львова від березня 2017 року.

Слідство встановило, що наприкінці 2014 року мерія замовила фірмі «Центр Комплекс» ремонт дитсадка за майже 15 мільйонів гривень. Через рік вартість робіт виросла на майже 3,5 мільйона гривень. Утім, за даними слідства, ціни окремих матеріалів, які використовували під час ремонту, були завищені до 200 відсотків.

Також у судових документах ідеться про те, що «Центр Комплекс» упродовж 2016-2017 років підробляла відомості щодо кількості своїх працівників та обладнання, а відтак — спотворювала інформацію про можливість виконати великі обсяги робіт.

Про це йдеться у рапорті співробітника спецпідрозділу з боротьби із корупцією та організованою злочинністю управління СБУ у Львівській області.

Фірма нібито користувалася послугами неоформлених працівників, а також «тіньовою готівкою» сплачувала за використання обладнання, не укладаючи договорів з його власниками.

За даними слідчого, представники фірми у змові із замовниками підробляли акти виконаних робіт, завищуючи показники, а отримані в результаті кошти через конвертаційні центри переводили в готівку.

Читайте також:
Саме завдяки Новаку Ситник був визнаний судом корупціонером.
23 січня, 11:44
Із замовлення на 100 мільйонів гривень екс-посадовці Міністерства привласнили третину суми.
22 січня, 14:37
Ділки вдвічі завищили показники перевезених пільговиків у громадському транспорті.
21 січня, 17:42
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
17 січня, 10:43
Посадовець вимагав від підлеглих щомісячну неправомірну вигоду в розмірі 30-40 тис. грн.
13 січня, 18:48
Дії зловмисників могли поставити під загрозу здоров’я дітей.
13 січня, 16:41