Ситуація навколо евакуйованих в Нові Санжари (огляд основних подій)

ПОЛІТИКА
21 лютого, 19:00
Ситуація навколо евакуйованих в Нові Санжари (огляд основних подій)
Фото: 24tv.ua

Усі пасажири борту з Уханя, члени екіпажу та  особи, що супроводжували евакуйованих почуваються добре.

Сьогодні, 21 лютого, стало відомо, що після розміщення евакуйованих з Китаю у Нових Санжарах майже 400 дітей не прийшли до школи. Повідомляється, що батьки почала забирати дітей зі школи ще вчора. За словами директора школи Миколи Решетила, «сьогодні з 900 школярів не прийшли майже 400».

«На таку відвідуваність вплинула ситуація, яка була у Нових Санжарах вчора. Але ми працюємо в штатному режимі. Я зобов'язав вчителів телефоном сповістити батьків, безпеці дітей нічого не загрожує», – зазначив він.

Також сьогодні прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що паніка навколо коронавірусу в Україні пов'язана, в тому числі, і з інформаційною війною. Він також додав, що паніка продовжить розгойдуватися.

Усі пасажири борту з Уханя, члени екіпажу та  особи, що супроводжували евакуйованих почуваються добре. Жодних симптомів гострих респіраторних інфекцій не мають.  Про це під час брифінгу повідомив заступник Міністра охорони здоров'я Дмитро Коваль.

Раніше ще один з заступників міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко пояснив, що медичний центр «Нові Санжари», оскільки він підпорядкований Міністерству внутрішніх справ і не був завантажений, на відміну від подібних закладів в інших регіонах. Тому, нібито, евакуйованих і розмістили тут.

Тим часом ООН засудила напади та акти агресії у Нових Санжарах.
Розмістивши відповідне звернення Представництва ООН в Україні на сторінці у Фейсбук.

«Ці чоловіки та жінки вже пройшли через травматичний період затяжної ізоляції й заслуговують на повагу до гідності та безпечне повернення до України», – йдеться в повідомленні представництва.

Сьогодні також повідомлялося, що деякі евакуйовані з Уханя виклали в мережі відео, де висловили обурення умовами в яких їх тримають в Нових Санжарах. Зокрема одна з жінок опублікувала у Stories в Instagrаm відео з кімнати, в якій їх поселили.

На відео видно старі ліжка та інші меблі, а також двері, у яких навіть немає замка, зате є ключ. Також жінка скаржиться на те, що душ вдарив її струмом, передає Главком.

Нагадаємо, ми також повідомляли, що затриманим після масових акцій протесту у Нових Санжарах загрожує до восьми років позбавлення волі.

Читайте також:
Відділ культури та туризму Пирятинської міської ради запрошує мешканців долучитися до культурно-просвітницької події.
05 березня, 08:55
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
27 лютого, 10:40
«За сценою» нещодавнього скандалу лишається цікава історія селища.
26 лютого, 09:21
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
На момент відправлення у всіх евакуйованих були стабільні показники здоров'я.
20 лютого, 14:58
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
17 січня, 11:20