Ситуація в зоні АТО станом на ранок 14 листопада

УКРАЇНА
14.11.2014, 07:43
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 14 листопада

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 14 жовтня за оперативними даними групи «Інформаційний Опір».

За минулу добу російсько-терористичні війська близько 50 разів обстріляли позиції сил АТО.

Найбільш напружена обстановка - на Луганському, Донецькому і Дебальцевському напрямках (18, 17 і 11 обстрілів відповідно).

Російські окупанти і незаконні збройні формування наносили вогневі удари по позиціях українських військ і цивільних об'єктах у районі н.п. Станиця Луганська - 7 разів, Піски - 5, Кримське - 4, Красногорівка, Нікішине, Чорнухине - по 3 обстрілу.

Російсько-терористичні війська посилили свої передові позиції в Петровському, Київському та Кіровському районах Донецька, а також в районі Спартака. Фактично всі «внутрішні» блокпости в даних районах зняті, особовий склад перекинутий «на передову».

Така ж ситуація спостерігається в районі н.п.Макеевка. Також на північно-східних окраїнах Макіївки противник обладнав вогневі позиції для артилерії, проте самі артилерійські підрозділи знаходяться в глибині оборони противника і висуваються вперед тільки для нанесення вогневих ударів, після чого відводяться. У нанесенні ударів бере участь до 2-3 вогневих підрозділів (батарей) ствольної і реактивної артилерії.

В результаті дій українських військ знищена одна передова позиція противника в районі Спартака і одна - між н.п.Пескі і Красногорівка. Після чого противник почав масований обстріл з важкого піхотного озброєння позицій українських військ в даних районах.

До лівого флангу Дебальцевського плацдарму (район Чорнухине), після невдалого штурму, противник підтягнув свіжі формування. З районів Стаханова і Алчевська перекинута бронетехніка (до 6 танків і до 10 інших бойових броньованих машин).

В районі н.п.Еленовка російсько-терористичні війська продовжують обладнати район зосередження. Розбитий базовий табір, проводяться інженерні роботи.

В районі н.п.Трёхізбёнка зосереджена посилена ротний тактична група противника, що включає до 16 одиниць бронетехніки. Південніше розташована підтримуюча артилерійська група (до 6 одиниць артилерії).

В районі н.п.Маріуполь зафіксовано висування вперед передових ударних груп противника загальною чисельністю до 2-х рот (авангард).