Ситуація в зоні АТО станом на ранок 15 жовтня

УКРАЇНА
15.10.2014, 06:59
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 15 жовтня

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 15 жовтня за оперативними даними групи «Інформаційний Опір».

За минулу добу російсько-терористичні війська порушили режим тиші більш 40 раз.

Близько 2.30 сьогоднішньої ночі після тривалого артилерійського та мінометного обстрілу бойовики зробили спробу штурму донецького аеропорту. Атака терористів відбита.

Активні дії бойовиків відзначені на Дебальцевському, Донецькому і Маріупольському напрямках - відповідно 20, 9 і 4 обстрілів з усіх видів озброєнь.

Бойові зіткнення сил АТО з російсько-терористичними військами відбулися в аеропорту Донецька (двічі), біля н.п. Дебальцеве та Тарамчук.

В м. Горлівка місцеві бойовики за адміністративні правопорушення ввели для місцевих жителів «трудову повинність». Зокрема, порушників змушують брати участь у будівництві оборонних укріплень (окопи, бліндажі) в приміській зоні.

На території, контрольованій «ДНР», відзначається зростання проукраїнських настроїв в середовищі місцевих бізнесменів. За приблизними оцінками, 50-70% підприємців виступають за якнайшвидше закінчення російської авантюри на Донбасі і повернення даних територій під повну юрисдикцію України.

Керівництво «ДНР» зобов'язало всіх інтернет-провайдерів, що працюють на підконтрольній бойовикам території, зареєструватися як ЗМІ і платити «податки» терористам. Реєстрація проходить під загрозою фізичних покарань. Створюється «єдиний реєстр» українських сайтів, що підлягають блокуванню.

В м. Стаханов в.о. мера Жевлаков С.В. на нараді керівників навчальних закладів в ультимативній формі зажадав надати заяви від усього педагогічного складу для прийому на роботу «в сферу освіти ЛНР». Згідно із заявою Жевлакова, всі, хто не підпише подібні заяви, будуть звільнені.

Відділ моніторингу «Останнього Бастіону»