Ситуація в зоні АТО станом на ранок 21 листопада

УКРАЇНА
21.11.2014, 07:44
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 21 листопада

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 21 листопада за оперативними даними групи «Інформаційний Опір».

За минулу добу позиції сил АТО були обстріляні російсько-терористичними військами близько сорока разів. 18 обстрілів зафіксовано на Донецькому напрямку, по 10 - на Дебальцевському і Луганськом.

Найбільш напружена обстановка зберігалася в районі аеропорту м. Донецьк, поблизу н.п. Авдееевка, Дебальцеве, Нікішине, Рідкодуб, Щастя.

Сьогодні вночі з боку н.п. Гуково (РФ) в Україні увійшла колона з 3 танків, в зворотному напрямку вивезені 5 несправних одиниць бронетанкової техніки.

В районі Фащівка у відповідь на обстріл з боку бойовиків вогнем української артилерії знищені кілька мінометних розрахунків бойовиків. Терористи залишили загиблих бойовиків в найближчій лісосмузі, поранені вивезені в Алчевськ і Червоний Луч.

У Горлівці на вогневій позиції вибухнула 1 САУ бойовиків (122-мм 2С1 «Гвоздика»). Про причини вибуху на даний момент немає даних.

В районі н.п. Докучаєвськ російсько-терористичні війська розгорнули нову артилерійську групу, яка пристрілюється як по позиціях українських військ, так і по жилим масивам.

До укріпрайону терористів біля н.п. Миколаївка (Станично-Луганський р-н) перекинуто близько 10 артустановок. Бойовики встигли нанести декілька артилерійських ударів по позиціях українських військ і населеним пунктам. У відповідь вогнем артилерії НД України ряд вогневих точок противника був пригнічений.