Ситуація в зоні АТО станом на ранок 6 листопада

УКРАЇНА
06.11.2014, 07:30
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 6 листопада

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 6 листопада за оперативними даними групи "Інформаційний опір".

Російсько-терористичні війська продовжують порушувати умови т.зв. тимчасового припинення вогню. За минулу добу зафіксовано більше 40 обстрілів позицій сил АТО.

Особлива активність російських військ і незаконних збройних формувань відзначається на Дебальцевському, Лугансько-Первомайському та Донецькому напрямках - відповідно 15, 12 і 10 вогневих ударів.

Російсько-терористичні війська активно обстрілювали позиції українських військ поблизу н.п. Чорнухине (4 обстрілу), Золоте, Вуглегірськ, Авдіївка, Піски (по 3 обстрілу).

Зафіксовано прибуття до Київського району м.Донецька артилерійської групи російсько-терористичних військ. У складі артгрупи до 12 од. 122-мм гаубиць Д-30 і 152-мм гаубиць «Мста-Б». Гарматні розрахунки укомплектовані російськими фахівцями. На марші до місця призначення артгурпа прикривалася підрозділом місцевих бойовиків.

В районі н.п.Піски сталися бойові зіткнення між українськими військами і ДРГ противника. Одна ДРГ бойовиків знищена. Ще дві ДРГ були розбиті, кілька бойовиків знищені.

В районі Дебальцевського плацдарму (н.п.Чорнухино) відзначається зростання активності російсько-терористичних військ з переходом від тактики обстрілів до атак позицій українських військ. У складі атакуючих груп в основному російські «козаки». Мета наступальних дій - прорив оборони українських військ з виходом на південно-західний напрямок. Українські війська відбивають атаки противника.

В район н.п.Счастье прибула змішана батальйонна тактична група (БТГ) російської армії. У складі групи - до 50 одиниць бронетехніки, включаючи танки (посилена танкова рота у складі БТГ).

В рамках обстрілів ТЕС в районі н.п. Щастя російсько-терористичні війська нанесли удари по під'їзних шляхах до ТЕС. При продовженні подібних обстрілів підвезення палива для ТЕС може стати неможливим.

Зафіксоване перекидання на північ Луганської області невеликих тактичних груп російських ПДВ чисельністю до роти.

Відзначається активізація диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ) противника в районі н.п.Волноваха. Одна з ДРГ знищена вогнем українських військ, двоє важко поранених бойовиків захоплено в полон.

В районі н.п.Фрунзе в результаті контрбатарейної дуелі знищені 2 мінометні розрахунки російсько-терористичних військ. В даному районі відзначається вкрай низький рівень професійних навичок у мінометників противника.

Також відзначена контрбатарейна стрільба між українськими артпідрозділами і артилерією бойовиків північніше н.п. Маріуполь. Противник намагається захопити вогневу перевагу на даній ділянці.