Ситуація з Райніним є індикатором стану українських еліт, – Олещук

28.11.2019, 13:19
Ситуація з Райніним є індикатором стану українських еліт, – Олещук
Фото: Youtube

Те, що ексглаву адміністрації Петра Порошенка Ігоря Райніна обрали головою харківської обласної організації ОПЗЖ, відображає загальний стан українського політикуму.

Про це йдеться у блозі політолога Петра Олещука.

«Багатьох здивував факт, що ексглава адміністрації президента Порошенка Райнін очолив Харківську облорганізацію ОПЗЖ. Хоча дивувати це може лише тих, хто живе у межах політичної міфології, а не у реальному світі», – написав політолог.

Олещук пригадав політичну біографію Райніна: він устиг побувати у Батьківщині, від якої був харківським депутатом, та у БПП. «Чому він там був? Бо на той момент це був спосіб триматися при владі (а отже і при потоках) на регіональному рівні, а Райнін завжди залишався діячем регіональним. Він був з Порошенком, бо Порошенко призначав глав місцевих адміністрацій. Тепер він їх не призначає. Шанси для ЄС пройти до Харківської обларади – мінімальні. А от у ОПЗЖ – дуже високі. Тому Райнін там», – зазначив оглядач.

Петро Олещук підсумував: «Подібна "послідовність" – характерна риса нашої "еліти", що сформувалася за роки незалежності, і для якої всі ці партії, публічні заяви, взаємні обвинувачення – мішура, а от потоки – це вічне. Вічна боротьба за потоки».

Читайте також:
Ілля Кива вживав у зоні АТО наркотики і змушував бійців займатися рекетом.
30 січня, 14:54
Політик Артур Палатний прокоментував нещодавні скандальні заяви Іллі Киви.
28 січня, 10:03
В ОПЗЖ намагаються відвоювати виборців Зеленського.
27 січня, 07:43
Подія сталася у ніч із 24 на 25 січня.
25 січня, 12:06
Відкрити провадження щодо народного депутата України може виключно генпрокурор.
23 січня, 07:21
У Bihus.info спробували з’ясувати рівень осудності народного депутата.
17.12.2019, 09:27