Скандал із КОРДом у Дніпрі: справою генерала Глуховері може зайнятися його син, який очолює управління в ДБР

УКРАЇНА
28.07.2019, 05:07

Днями інформаційний простір України сколихнуло відео подій, які трапилися ще 12 вересня 2018 року.

Патрульні поліцейські зупинили автомобіль марки Range Rover, водій якого порушив правила дорожнього руху. За кермом автомобіля був водій керівника поліції Дніпропетровської області генерала Віталія Глуховері.

Під час спілкування з патрульними водій, імовірно, телефонував Глуховері.

Після дзвінка на місце інциденту прибули бійці спецпідрозділу КОРД і в брутальний спосіб затримали патрульних поліцейських.

Як повідомляє УНІАН, справою про затримання спецназівцями КОРД патрульних поліцейських може займатися син генерала Олександр Глуховеря, який очолює слідче управління Державного бюро розслідувань.

Генерал Глуховеря уже не вперше опиняється в центрі скандалу.

Коли в 2017 році його призначили начальником поліції у Дніпропетровській області, чимало галасу наробило фото генерала в одязі з символікою СРСР, яке дозволяло сумніватися у його лояльності до української держави.

         Скандал із КОРДом у Дніпрі: справою генерала Глуховері може зайнятися його син, який очолює управління в ДБР_1

Після цього скандалу на захист підлеглого став Арсен Аваков.

В часи Януковича Віталій Глуховеря був представником МВС України в Російській Федерації (2010-2013) завдяки тісним зв’язкам із тодішнім міністром Захарченком.

Глуховеря також запам’ятався тим, що за результатами внутрішнього розслідування участі або бездіяльності правоохоронців під час кривавого побиття майданівців під будівлею Дніпропетровської ОДА 26 січня 2014 року всіляко захищав своїх підлеглих.