Скандальна книга принца Гаррі про "скелети у шафі" його родини та вбивства людей

СВІТ
10.01.2023, 17:03
Скандальна книга принца Гаррі про "скелети у шафі" його родини та вбивства людей
Фото: google

У своїх мемуарах принц Гаррі розповідає, що вбив 25 людей в Афганістані.

Книжкові магазини в Лондоні відкрилися 10 січня опівночі, щоб задовольнити попит на мемуари принца Гаррі. Ця книга вже стала лідером продажів у Великій Британії для інтернет-магазину Amazon після кількох днів гучних викриттів. 410-сторінкові мемуари, які розкривають конфлікт і особисту напругу в королівських палацах, показують версію принца Гаррі про дорослішання, а потім розбрат із королівською родиною.

Головною темою книги є почуття горя через втрату його матері, принцеси Діани. Є також несподівані деталі, як-от принц Гаррі та принц Вільям називали один одного «Гарольд» та «Віллі», що Гаррі купував одяг у дисконтних магазинах TK Maxx. Є згадки про дитинство та плюшевого ведмедика короля Чарльза, який подорожував «усюди» з ним. Принц Гаррі каже, що пошарпаний плюшевий ведмедик був відповіддю на жахливі знущання, з якими зіткнувся його батько в школі, і відображав «самотність його дитинства».

Скандальна книга принца Гаррі про

Ця вибухова автобіографія містить уривок, який викликав роздратування в Афганістані. Син короля Карла III розповідає, що убив 25 талібів під час місії британської армії в країні. Герцог Сассекський порівнює жертв із «шаховими фігурами», які потрібно було поставити «поза грою», «усунути поганих хлопців». Ці строки неабияк розлютили чиновників Талібану.

Мулла Абдулла сказав, що втратив дев'ятьох родичів, коли його будинок зазнав авіаудару в 2011 році. "Ми закликаємо міжнародну спільноту судити цю людину і отримати компенсацію за наші збитки", — додає він. «Ті, кого ви вбили, не були шаховими фігурами, вони були людьми; у них були сім’ї, які чекали на їхнє повернення» – написав у Twitter Анас Хаккані, один із політичних лідерів Афганістану.

Однак Анас Хаккані не сподівається, що Міжнародний кримінальний суд чи правозахисні асоціації засудять дії члена королівської родини. «Вони для вас глухі й сліпі. Але будемо сподіватися, що ці звірства залишаться закарбованими в історії людства», – написав він.

Скандальна книга принца Гаррі про

Містер Еллвуд, старший член задньої лави та голова Комітету з питань оборони Палати громад, сказав, що викриття в мемуарах Гаррі були необдуманими. «Мене хвилює, що це матиме наслідки для безпеки», — додає він. Колишній старший офіцер армії, полковник Річард Кемп, сказав, що вважає коментарі Гаррі необґрунтованими. Вони можуть спровокувати напад на британських солдатів.

Скандальна книга принца Гаррі про

Викриття про напруженість у відносинах з королівською родиною, включаючи Каміллу, королеву-консорта та принца і принцесу Уельських, викликали багато суперечок. Опитування громадської думки від YouGov, опубліковане в понеділок, показало початкове падіння популярності принца Гаррі у Великобританії. Але останні дані за січень 2023 року також демонструють більшу його підтримку серед молодих людей у ​​віці 18-24 років.

Читайте також:
Світ
Усі охочі вирушили на пляж Портобелло в Единбурзі, на серпантин у Гайд-парку та на пляж Тайнмут
26.12.2021, 14:32
Світ
Попередні періоди надлишкових потужностей у комуністичному Китаї призвели до втрати робочих місць американців. А ще, до закриття низки фірм.
вчора, 19:22
Світ
Японія перетворює близько 100 літаків F-15 на винищувачі-бомбардувальники.
вчора, 18:38
Світ
Президент Польщі Анджей Дуда раніше говорив, що не підпише закон, навіть якщо він потрапить на його стіл.
вчора, 17:07
Світ
в Atlantic Council назвали п'ять причин
вчора, 10:35