Англійці зустріли Різдво масовими купаннями у крижаній воді

СВІТ
26.12.2021, 14:32
Англійці зустріли Різдво масовими купаннями у крижаній воді
Фото: BBC

Усі охочі вирушили на пляж Портобелло в Единбурзі, на серпантин у Гайд-парку та на пляж Тайнмут

Люди прямували до узбережжя на різдвяні купання по всій країні, де разом зі своїми хатніми тваринами занурювалися у холодні води. Вони також надягали різноманітний святковий одяг та капелюхи, щоб зробити подію ще яскравіше.

Близько 450 плавців взяли участь у святковому купанні в Уеймуті. Усі вони були одягнені у незвичний одяг. До них приєдналися однодумці з Ірландії, які також кинули виклик погодним умовам та коронавірусу на місцевих узбережжях.

До речі, інформаційна агенція "Останній Бастіон" уже писала про посилення карантинних обмежень по всій Європі, але Англія поки що вирішила не починати строгий карантин, даючи можливість своїм громадянам зробити традиційні масові гуляння.

Англійці зустріли Різдво масовими купаннями у крижаній воді_1
Англійці зустріли Різдво масовими купаннями у крижаній воді_3
Англійці зустріли Різдво масовими купаннями у крижаній воді_5

Читайте також:
Світ
У своїх мемуарах принц Гаррі розповідає, що вбив 25 людей в Афганістані.
10.01.2023, 17:03
Світ
Поки адепт культурмарксизму з Арґентини на посаді Папи Римського закликає українців здійняти білий прапор, його підлеглі почали каятися.
вчора, 17:21
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
вчора, 15:03
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
вчора, 12:45
Світ
За всіх часів у всьому світі адепти лівих ідеологій займалися привласненням чужого майна. Цього вимагає всюдисуща їхня «соціальна рівність».
вчора, 10:27
Світ
Воєнна агресія спровокована Москвою проти України, катастрофічною для обох країн. Однак жертва завжди страждає більше за нападника.
вчора, 07:00