Скандальний заступник Луценка заробив понад мільйон гривень

ПОЛТАВА
18.09.2018, 12:03
Скандальний заступник Луценка заробив понад мільйон гривень

Заступник генпрокурора України Євгеній Єнін, який поставив свій підпис під видачею ФСБ РФ учасника АТО Тимура Тумгоева, отримав у серпні 105 003 гривні заробітної плати, пише Експрес-онлайн.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на сайті НАЗК. Загалом цьогоріч заробітна плата Євгенія Єніна склала 1 мільйон 96 тисяч 145 тисяч гривень. Минулого року прокурор отримав 1 мільйон 297 тисяч 688 гривень заробітної плати.

Готівкою він зберігає 136 тисяч євро, 92 тисячі доларів та 30 тисяч 333 гривні. Крім того Євгеній Єнін позичив третім особам 2 мільйони 607 тисяч гривень. А от банківських вкладів у прокурора і в його дружини немає.

Немає у нього і власного авто. Прокурор користується автомобілем Фольксваген Пассат. А от дружині належить Тойота РАВ 4. У співвласності з батьками Євгеній Єнін володіє квартирою у Києві площею 149 квадратних метри.

Нагадаємо, що Євгенія Єніна було призначено заступником Генпрокурора України 7 червня 2016 року. До того часу він працював радником-посланником Посольства України в Італійській Республіці.

Читайте також:
Полтава
Востаннє Дональд Трамп бачився з північнокорейським диктатором у 2019 році.
05 листопада, 10:54
Полтава
95 земельних ділянок загальною площею близько 100 гектарів були незаконно приватизовані.
03 листопада, 12:37
Полтава
Офіційний Берлін веде переговори зі США про продовження дії дозволу на звільнення від санкцій.
30 жовтня, 19:00
Полтава
Викрито ексочільника ДПС України Олейнікова Євгенія та заступницю начальника ГУ ДПС у Полтавській області Новоженіну Наталію.
24 жовтня, 11:31
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35