Скільки коштує свобода?

КРИМІНАЛ
25 вересня, 19:36
Скільки коштує свобода?

Колишній військовий комісар Одещини Євген Борисов не довго пробув за ґратами. Суд дозволив злісному корупціонеру вийти на волю.

Ексначальник Одеського обласного територіального центру комплектування Євген Борисов привласнив 188 мільйонів гривень. Це без перебільшення рекордна на сьогодні сума збагачення серед військкомів.

Однак суспільний розголос ніяк не вплинув на рішення слуг Феміди, бо по кількох місяцях перебування під арештом у слідчому ізоляторі, 23 вересня Борисов опинився на волі. Строк тримання під вартою горе-полковника скінчився за день до того.

Раніше Борисова заарештували із заставою у 150 мільйонів гривень; гроші за офіцера ніхто не вніс, але він залишався у СІЗО до 22 вересня. Ухвали виносив слідчий суддя Печерського районного суду Києва.

Прикметно, але у справі Борисова 757/31679/23-к на порталі судової влади минулого робочого тижня засідань стосовно запобіжного заходу для полковника не було. Відсутні вони й цього тижня; можливо, їх ще призначать.

З відкритих джерел відомо, що його спільник вже полишив Україну. Спецпрокуратура у сфері оборони Південного регіону ситуацію зі справою хабарника Борисова поки ніяк не прокоментувала.

Так правосуддя в країні вже давно немає, ще з часів кучми-януковича! Його замінило закрите акціонерне товариство з особистого збагачення суддів всіх рангів, прокурорів всіх рангів і держчиновників, яким кривосуддя регулярно відстьобує бабло.

Два Майдани аж нічого не змінили.
Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Кримінал
Він отримав $2000 за безперешкодне перевезення через кордон $40 тис.
09 листопада, 17:07
Кримінал
За даними слідства, підозрюваний вимагав неправомірну вигоду на загальну суму 1 млн 230 тис. грн.
28 лютого, 18:05
Кримінал
Тепер Олександр Трухін втратить мандат народного депутата України
22 лютого, 16:25
Кримінал
Водій отримав від чоловіка 3000 доларів США за подальшу видачу йому документів.
24 січня, 12:15
Кримінал
"Він запевняв, що має вплив на службових осіб територіального центру комплектування"
23 січня, 11:15
Кримінал
Суддя розраховував отримати 4620 дол. США в обмін на ухвалення "правильного" рішення щодо визнання права на земельний пай.
14.12.2021, 17:07