Скільки нам років?

Опінії
24 серпня, 20:59
Скільки нам років?
Фото: Facebook

Багато людей досі вважають, що Україні тільки – 32 роки. Так само думають більшість іноземці.

Військовий кореспондент

Вони ж донедавна вважали нашу державу частиною Московії й це дуже поганий факт. У нас дуже мало розповідають про князя Кия, який заснував Україну і його переговори з візантійським імператором Юстиніаном.

Українцям, як і всім охочим не розповідають про те, що було до князювання Аскольда і його брата Дира. Я вже не буду згадувати про Україну під керівництвом короля Данила, могутню українську державу під правлінням козацьких гетьманів.

Повернемося у минуле століття: ми мали свою незалежну державу – Українську народну республіку! Чому сучасна Україна, досі офіційно не є правонаступником УНР?

Нам не – 32 роки. Сьогодні, 24.VIII.2023 – 32 річниця відновлення Незалежності України, а це зовсім різні речі!

Саме тому, парламент України повинен прийняти закон по якому, Україна є правонаступницею УНР. Таким чином, має бути відновлена історична справедливість.

Що ж стосується Незалежності, то за неї, ще потрібно боротися. Наголошу, за неї слід реально воювати, а не створювати пафосні дописи у соціальних мережах.

Україна буде Незалежною, коли в Криму, Херсонщині, Запоріжжі, Донеччині та Луганщині не буде жодного російського окупанта. Саме так – жодного окупанта на нашій землі!

Честь усім, хто загинув у бою проти російських окупантів у боротьбі за волю України. Слава і шанування всім, хто бореться.

Читайте також:
Опінії
Вчора міністерство ветеранів презентувало ескіз Національного військового меморіального кладовища.
09 грудня, 19:21
Війна
Події російсько-української війни — ще один прояв агресії однієї країни проти іншої, метою якої є чергова спроба знищення української нації.
09 грудня, 09:20
Історія
Декомунізація та дерусифікація топоніміки українських міст на марш. На цвинтар історії пішла тверська комсомолка-провокаторка Ліза Чайкіна.
30 листопада, 14:18
Історія
Канада стала першою країною у світі, яка визнала 2008 року Голодомор геноцидом українців.
29 листопада, 08:25
Політика
Він запевнив, що Штати залишаються єдиними з Україною.
25 листопада, 20:29
Історія
Це історії про те, як в українців відібрали все.
25 листопада, 19:26