Скільки потрібно людей для колонізації Марсу

25.08.2023, 11:32
Скільки потрібно людей для колонізації Марсу

Знадобиться лише 22 людини, щоб успішно створити колонію на Марсі

Коли ви думаєте про колонії на інших планетах, ви, мабуть, думаєте про великі групи людей, які збираються на базах колоній, як ви бачили в науково-фантастичних фільмах і шоу.

Однак нове дослідження стверджує, що вам знадобиться лише 22 людини, щоб успішно створити колонію на Марсі. Дослідження також виявило, що деякі особистості можуть бути не настільки хорошими для планетарної колонізації.

Дослідження, про яке йде мова, наразі доступне на сервері arXiv.

Вчені не лише провели моделювання, щоб побачити, скільки людей-колоністів знадобиться для оптимального створення колонії, але й порівнювали різні особистості, щоб побачити, як вони взаємодіятимуть і поводитимуться під час такої тривалої та ізольованої місії.

У дослідженні сказано, що магічне число для найменшої популяції колоністів, яка могла б побудувати та підтримувати колонію на Марсі, дорівнює 22. Крім того, дослідники кажуть, що в симуляції розглядалися чотири різні особистості, щоб побачити, як вони впораються зі взаємодією між людьми з різними рівнями навички, стрес і стійкість.

Вони виявили, що реактивні, комунікабельні та приємні люди можуть успішно працювати в імітованій марсіанській колонії без особливих проблем. Однак вони виявили, що невротики, залучені до симуляції, мають більше шансів померти, ніж інші типи особистості.

Така інформація надзвичайно цінна, особливо якщо ми коли-небудь захочемо відправити людей на Марс і, можливо, будь-яким чином колонізувати планету. Часто легко думати про людей як про числа та частини рівняння. Але, як зазначають дослідники у своєму дослідженні, наші відмінні особистості значно ускладнюють ситуацію, тому важливо це також враховувати.

«Ми хотіли показати, що якщо ми нехтуємо соціальними, поведінковими та психологічними аспектами космічних досліджень, ми можемо серйозно помилитися в наших оцінках, передбаченнях і прогнозах», — сказала The Register Анамарія Береа, співавтор дослідження. NASA також зараз проводить симуляцію марсіанської колонії з чотирма людьми, які замкнені на імпровізованих марсіанських базах.

Вчені проаналізували характери людей змодельованої колонії на Марсі, і виявили типи особистості, яким слід колонізувати Червону планету.

Вчені провели нове дослідження щодо колоній на Марсі, де визначили оптимальну кількість людей для освоєння планети. У 2020 році було визначено, що 110 осіб достатньо для виконання всіх обов’язків, необхідних для їхнього виживання, не перевищуючи при цьому працездатність колоністів.

Вчені також виявили, що деяким типам особистості доведеться найважче для життя на Марсі. Фахівці розділили типи особистості на «Згідні», «Соціальні», «Реактивні люди» та «Невротики». Моделювання проводилося протягом 28 років із різною кількістю людей, які створюють колонії, від 10 до 170.

У результаті аналізу з’ясувалося, що смертність серед невротиків виявилася вищою, ніж в інших типів особистості. Психологи пов’язують це з тим, що невротична особистість важче справляється з труднощами. Вчені дійшли висновку, що зі смертю кожного невротика колонія покращувалася та стабілізувалася.

«Хоча члени поселення мають рівну ймовірність постраждати від нестачі ресурсів поселення, аварій у середовищі проживання чи катастроф наземних кораблів, марсіани з невротизмом помирають набагато частіше, ніж марсіани з іншими типами особистості», – написала команда.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Через несприятливі погодні умови астронавти були змушені провести два незаплановані тижні на борту Міжнародної космічної станції
25 жовтня, 17:05
Життя
З космодрому імені Джона Кеннеді у Флориді стартував ракетоносій із пристроєм «Europa Clipper». Мета: дослідити супутник Юпітера — Європу.
18 жовтня, 08:29
Життя
Наявні сили гравітації вплинули на появу у більшості планет Сонячної системи природних супутників. Тільки Меркурій і Венера позбавлені їх.
04 жовтня, 06:07
Світ
Перші пілотовані польоти на Марс можуть відбутися вже через чотири роки
23 вересня, 16:09
Світ
Сьогоднішня реальність, де комерційні компанії активно освоюють космос, вимагає перегляду та адаптації законодавства.
13 вересня, 11:05
Життя
Ганімед — один із ґалілеєвих супутників Юпітера, навіть планета Меркурій менша. Стверджується, що під його поверхнею ховається океан.
05 вересня, 06:00