Скільки українські чиновники витрачають на навчання своїх дітей

ПОЛТАВА
26.07.2018, 16:25

Аналітики проекту “Декларації” вирішили порахувати, які суми витрачають на навчання дітей українські чиновники. Так, 27% дітей українських чиновників навчаються за кордоном, на що торік впливові батьки витратили 35,5 мільйонів гривень.

Найбільше грошей на навчання своїх дітей в минулому році витратив президент Петро Порошенко. Так, його дочки-двійнята Олександра і Євгенія і молодший син Михайло вчаться в британському Сoncord College, на що гарант витрачає 3,8 мільйона гривень на рік.

Не відстає в подібних витратах від президента і народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Руслан Демчак. Він також відправив своїх дітей здобувати освіту в Великобританію. Обходиться це нардепу понад 2 млн гривень на рік.

З дитинства вчаться в Європі і діти радниці голови Адміністрації президента Наталії Попович.

Згідно з декларацією за 2017 рік, на їх дошкільну і середню освіту вони зі своїм чоловіком Ігорем Перегинцем, який раніше обіймав посаду заступника міністра охорони здоров’я, витратили понад 1,7 млн грн.

На четвертому місці журналістського рейтингу виявився депутат Хмельницької облради Андрій Гордійчук, який також відправив свого сина на навчання в туманний Альбіон. Обходиться це йому в 1,4 млн гривень на рік.

«І лише з 40-тисячним відставанням від Гордійчука замикає топ-5 екс-глава Нацбанку Валерія Гонтарєва, яка теж вибрала для свого сина британську освіту, правда, в Києві», – повідомляє видання Капітал (https://www.capital.ua/). Відзначається, що в 2017 році Микита Гонтарєв закінчив столичну British International School, випускникам якої одночасно видається міжнародний сертифікат і український атестат.

Всього, згідно з журналістським дослідження, за кордоном навчаються близько 27% дітей чиновників, які задекларували витрати на освіту.

Найпопулярнішими країнами для отримання знань опинилися Великобританія і Сполучені Штати Америки. Також чада українських чиновників навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах.

Повідомляється, що загалом на освіту своїх дітей у 2017 році 133 чиновники витратили 35,5 мільйонів гривень.


Читайте також:
Згідно з повідомленням, у жінки сталося загострення хронічної гастроентерологічної хвороби.
13:32
В однієї з жінок, що перебувають на карантині, підвищилася температура.
13:15
22 лютого всі охочі полтавці мали змогу відвідати мотиваційну лекцію Тетяни Воротіліної.
13:10
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
вчора, 13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
21 лютого, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
21 лютого, 08:40