Слідчих, які розслідували розкрадання надр, хочуть судити – ДБР передало справу до суду

ПОЛТАВА
05.11.2019, 10:28

«Кришуванням» Державним бюро розслідувань незаконного видобутку копалин триває.

5 листопада на сайті ДБР була опублікована інформація про передачу до суду обвинувального акту щодо двох слідчих Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Слідчим інкримінують незаконне затримання (ч. 1 ст. 371 ККУ) та внесення до офіційних документів неправдивих відомостей (ч. 1 ст. 366 ККУ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наживаються «Онур», ДБР, прокурори та судді, розплачуватимуться наші онуки та правнуки

Нагадаємо, що полтавські слідчі розслідували справу незаконного видобутку корисних копалин для турецької будівельної фірми «Онур». Проте сміливість і принциповість обійшлася їм дорого – проти них почався тиск із боку Генпрокуратури та ДБР.

Порушене проти слідчих кримінальне провадження відзначається рядом процесуальних порушень, які демонстрували заангажованість ДБР та прокуратури.

На початку серпня у співробітників поліції було проведено обшуки. Один із них, Олег Лагута, намагався відсторонити слідчого ДБР Владислава Мішуровського від справи через суд. Але суддя Ганна Андрієнко, на яку раніше здійснювався тиск із боку прокурора Генеральної прокуратури України Дениса Ковіна, не задовольнила відповідний позов.

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18