Слідчих, які розслідували розкрадання надр, хочуть судити – ДБР передало справу до суду

ПОЛТАВА
05.11.2019, 10:28

«Кришуванням» Державним бюро розслідувань незаконного видобутку копалин триває.

5 листопада на сайті ДБР була опублікована інформація про передачу до суду обвинувального акту щодо двох слідчих Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Слідчим інкримінують незаконне затримання (ч. 1 ст. 371 ККУ) та внесення до офіційних документів неправдивих відомостей (ч. 1 ст. 366 ККУ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наживаються «Онур», ДБР, прокурори та судді, розплачуватимуться наші онуки та правнуки

Нагадаємо, що полтавські слідчі розслідували справу незаконного видобутку корисних копалин для турецької будівельної фірми «Онур». Проте сміливість і принциповість обійшлася їм дорого – проти них почався тиск із боку Генпрокуратури та ДБР.

Порушене проти слідчих кримінальне провадження відзначається рядом процесуальних порушень, які демонстрували заангажованість ДБР та прокуратури.

На початку серпня у співробітників поліції було проведено обшуки. Один із них, Олег Лагута, намагався відсторонити слідчого ДБР Владислава Мішуровського від справи через суд. Але суддя Ганна Андрієнко, на яку раніше здійснювався тиск із боку прокурора Генеральної прокуратури України Дениса Ковіна, не задовольнила відповідний позов.

Читайте також:
Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах.
вчора, 15:55
Молодий чоловік поцупив гумовий фалоімітатор
вчора, 13:50
Меморіальну табличку протопресвітеру Української Автокефальної Православної Церкви, крутянцю Демидові Бурку відкриють у Полтаві.
вчора, 11:00
Зима 2019-2020 років все більше нагадує весну.
вчора, 06:40
Подія сталася у ніч із 24 на 25 січня.
25 січня, 12:06
Захід пройшов у Полтавській обласній бібліотеці.
24 січня, 18:30