«Слуга гендеру»: майбутній нардеп від партії Зеленського хоче ратифікувати Стамбульську конвенцію

УКРАЇНА
30.07.2019, 05:56
«Слуга гендеру»: майбутній нардеп від партії Зеленського хоче ратифікувати Стамбульську конвенцію

У партії «Слуга народу» збираються ратифікувати Стамбульську конвенцію.

Майбутній депутат від цієї партії Богдан Яременко заявив, що ратифікація документу буде одним з перших законопроектів у новій Верховній Раді.

Стамбульська конвенція – міжнародна угода Ради Європи, кінцева редакція якої була прийнята 7 квітня 2011 року.

Прихильники Стамбульської конвенції зазвичай позиціонують цей документ як такий, що спрямований на запобігання домашньому насильству. Натомість противники вказують на те, що справжньою метою Стамбульської конвенції є нав’язування державам феміністичної та ЛГБТ-ідеологій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Естонії феміністка роздяглася перед групою дітлахів (фото)

Так, зокрема, Стамбульська конвенція прокладає місток до відмови у законодавстві від звичних уявлень про те, що люди поділяються на чоловіків та жінок. Йдеться про заміну поняття статі поняттям «гендерної ідентичності» – нібито чоловіків і жінок не існує, натомість існують лише носії десятків різновидів «гендерної ідентичності».

  

Наразі Стамбульську конвенцію відмовилися ратифікувати низка європейських держав: Велика Британія, Болгарія, Чехія, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Словаччина.

Затвердження Стамбульської конвенції нерідко супроводжувалися масовими акціями протесту. Зокрема, у березні минулого року акції протесту проти ратифікації угоди у Хорватії об’єднали до сорока тисяч учасників.