«Слуга» Гео Лерос оприлюднив відео, де брат Андрія Єрмака «барижить» держпосадами

ПОЛІТИКА
29 березня, 15:40
Глава ОП Андрій Єрмак
Глава ОП Андрій Єрмак
Фото: pravda.com.ua

«Зараз країна з жахом дивиться, як дерибанять України, а що залишиться, віддадуть країні, що «за поребриком».

Народний депутат від фракції «Слуга Народу» Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких, ймовірно, брат голови Офісу президента Андрія Єрмака – Денис Єрмак – проводить переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади.

Про це парламентар написав себе на сторінці у Фейсбук.

«Відеодокази, як Єрмак через свого брата «барижить» державними посадами, впроваджує свою програму до правоохоронних структур та оборонки, ну і, звичайно, заробіток на державі», – написав Лерос.

Серед запропонованих посад звучали Київська митниця, Міністерство інфраструктури та Укрзалізниця. Також спілкувалися про телеканал «Україна» та Національний комплекс «Експоцентр України» та називаються певні суми з багатьма нулями.

«Андрій Борисович, ти ворог України й тобі краще піти, поки по-хорошому. P.S. Андрій Борисович, не поспішай відмовлятися від брата, це ще не все», – додав депутат.

На поширених відеозаписах зазначені дати знімання – 20 серпня, 16 та 23 вересня, 3 жовтня 2019 року.

Лерос зазначив, що Київ пам'ятає героїв, через які столиця перетворилася в місто кіосків і нелегальних стоянок, кіноіндустрія пам'ятає дрібних шахраїв, які кидали всіх, хто не міг постояти за себе, а зараз країна з жахом дивиться, як дерибанять України, а що залишиться, віддадуть країні, що «за поребриком».

У відповідь на допис Лероса Андрій Єрмак повідомив, що сьогодні ж, 29 березня, подасть заяви до Служби безпеки та Державного бюро розслідувань виявити виконавців і замовників відео – своїх політичних опонентів.

«Я хочу, щоб було проведено всебічне розслідування обставин здійснення цих записів, передусім їх правдивості, всіх фактів, а також хто і на чиє замовлення це робив, як ці записи опинилися у Гео Лероса», — зазначив Єрмак. 

Нагадаємо, ми повідомляли, що голова Офісу Президента Андрій прикупив собі елітну автівку за 3 мільйони гривень, а також що Єрмак і Кучма під час березневих зустрічей у Мінську домовились закінчувати війну на Донбасі на умовах РФ.

Читайте також:
Масштабне розкрадання бюджетних коштів відбулося упродовж 2018-2019 років під час будівництва доріг державного значення.
вчора, 11:00
Черговий скандал в ОТГ: наближеним до голови «місцевої республіки» Василя Дрозда планували по-тихому роздати земельні ділянки.
29 травня, 17:38
Подібного фактажу на Прозоро по Скороходівській ОТГ безліч.
26 травня, 20:37
Регіональні співробітники українських спецслужб приховують від начальства свої трудові й не зовсім трудові доходи.
25 травня, 10:09
Івана Баканова підозрюють у порушені антикорупційного законодавства одразу двох європейських держав.
22 травня, 10:47
Старший оперуповноважений СБУ, який вимагав 2000 доларів і 10 тонн зерна від співвласниці фермерського господарства, постане перед судом.
21 травня, 11:02