«Слуга народу» Колісник звалює з України

ПОЛІТИКА
03.06.2025, 17:04
«Слуга народу» Колісник звалює з України

Нардепка від Слуги народу Колісник, яка писала, що хоче «звалювати» з України, складає мандат.

У Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови № 13337 щодо дострокового припинення повноважень народної депутатки від партії Слуга народу Анни Колісник.

Інформацію про це оприлюднили на офіційному сайті парламенту

Колісник була обрана до Верховної Ради IX скликання у 2019 році за списком партії Слуга народу під № 94 як безпартійна. Вона входила до складу Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

У 2022 році Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили їй про підозру у внесенні недостовірних відомостей в декларацію. Йшлося про невказане майно на понад 4,4 мільйона гривень у декларації за 2020 рік: дві квартири у Києві, частку в нежитловому приміщенні в Харкові та автомобіль.

У березні 2023 року ВАКС визнав депутатку винною, проте звільнив її від покарання у зв’язку із закінченням строків давності.

У 2021 році ЗМІ зафіксували, як під час засідання парламенту Колісник у телефонному листуванні написала, що «треба звалювати з цієї країни». Згодом вона пояснила, що йшлося про плани на травневі свята.

Автор : Валерій Гонтар
Читайте також:
Війна
За ухилення від мобілізації пропонують встановити обмеження: в Раді розкрили деталі.
вчора, 15:08
Опінії
Державна служба фінансового моніторингу під керівництвом Проніна остаточно перетворилася на каральний інструмент із подвійним дном.
27 лютого, 09:25
Політика
На лопату шанці копати, а не х..ю під час війни займатися
26 лютого, 11:05
Кримінал
Куди зник керівник «Енергоатома», якого згадують на плівках НАБУ?
26 лютого, 10:27
Опінії
Політичний перформанс при свічці.
25 лютого, 10:38
Опінії
Премія без честі: закулісся цьогорічного «ШевКому»
21 лютого, 11:33