«Слуги» грабують Україну як в останнє

08 серпня, 18:56
«Слуги» грабують Україну як в останнє
Фото: Facebook

І насправді ж, Зе-мразота в останнє пилососить бюджет, набиваючи власні кишені грошвою. Бо є розуміння: або ти, або тебе...

А знаєте, чому таким косяком пішли викриття та затримання депутатів від Зе-слуг, як от цього Гунька сьогодні? Сподіваюся, всі розуміють, що це не тому, що раптом в ОПУ хтось запарився очищенням рядів.

Просто більшість цього непотребу нарешті зрозуміла, що у нові проєкти Зеленського їх не візьмуть за жодних обставин. І на цьому скликанні їх так звана політична кар'єра зупиниться раз і назавжди.

Саме тому вони зрозуміли, що в кеш треба виходити прямо зараз, адже потім шансу не буде. Більше, як у 2019-му, не будуть голосувати хоч за шматок арматури, аби на ньому тільки "Зе" було написано.

Тому так – красти зараз почали дійсно як в останній день. І це починає бути помітним навіть останнім гуппі із подоляком замість мозку, а ОПшці треба, в свою чергу, робити вигляд, що вони боряться з корупцією.

І хоч якось реагують на весь цей треш. І для Заходу, і для свого виборця, який іноді таки випадає з-під гіпнозу єдиного телегівнофону в осад через чергові Мальдіви чи хабарі своїх обранців.

Тому єрмачня дала добро на розробку справ по тим, хто їм вже не потрібен і не цікавий. І навіть, не виключаю, підкидає ідею силовикам та узгоджує з ними, кого можна безборонно щиманути, щоби потім підняти на щит і кричати: «Ось, як ми боремося з корупцією, навіть своїх не жаліємо».

Угу, "своїх".

А антикорупційні органи нарешті зможуть показати результативність не тільки на селищних головах та ноунейм-чиновниках. І недаремно ж пан Углава у нас на Банкову бігає.

Це все одно ОК, хоч щось. І нарешті цей зелений слиз, випадкові пасажири-2019, які готові продатися як дешева повія, за пару сотень баксів, отримують належне, але ж до боротьби із системною корупцією, яку чинить пряме оточення Зеленського, це не має жодного стосунку.

Автор : Богдан Буткевич
Читайте також:
Політика
Його дружина з 2022 року орендує будинок та земельну ділянку в Німеччині.
11:20
Опінії
Верховна Рада України розглядає законопроєкт № 5420 щодо криміналізації контрабанди.
08 грудня, 18:04
Кримінал
Ексзаступнику Валерія Головка скасували підозру. НАБУ та САП не змогли знайти у діях Андрія Пісоцького складу злочину.
08 грудня, 15:55
Політика
Уряд звільнив з посади першого заступника голови Держспецзв'язку
06 грудня, 09:15
Політика
Журналісти знайшли зв’язки між радниками Єрмака і тендерами на відбудову
05 грудня, 09:26
Кримінал
Хабарник хотів нагріти руки на відбудові зруйнованих окупантами об'єктів.
01 грудня, 13:52