«Слугу народу» Андрія Одарченка викрито на спробі підкупу топпосадовця біткойнами

КРИМІНАЛ
21.11.2023, 13:05
«Слугу народу» Андрія Одарченка викрито на спробі підкупу топпосадовця біткойнами

В обмін на $50 тис. нардеп просив сприяння в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф.

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру народному депутату у підкупі голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафи Наєма.

Народний депутат України, член комітету з питань антикорупційної політики пропонував голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури неправомірну вигоду у криптовалюті Bitcoin, в еквіваленті 50 тис. дол. США.

«Слугу народу» Андрія Одарченка викрито на спробі підкупу топпосадовця біткойнами_1«Слугу народу» Андрія Одарченка викрито на спробі підкупу топпосадовця біткойнами_2«Слугу народу» Андрія Одарченка викрито на спробі підкупу топпосадовця біткойнами_3«Слугу народу» Андрія Одарченка викрито на спробі підкупу топпосадовця біткойнами_4

В обмін на гроші нардеп просив сприяння в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури.

Після виділення коштів з фонду на криптогаманець викривача-топпосадовця надійшов перший транш неправомірної вигоди в еквіваленті $10 тис.

Це перша в історії антикорупційних органів неправомірна вигода у криптовалюті, яку вдалося задокументувати.

Тривають слідчі дії.

За інформацією «Слово і діло» з власних джерел, ідеться про нардепа від «Слуги народу» Андрія Одарченка.

«Слугу народу» Андрія Одарченка викрито на спробі підкупу топпосадовця біткойнами_5

Читайте також:
Політика
Як теща посадовця Мін’юсту Свінцицького купила котедж за 150 000 доларів із зарплатою в 12 тисяч гривень
06 лютого, 10:32
Кримінал
Лідерка «Батьківщини» мала намір половину лютого перебувати за кордоном.
05 лютого, 20:00
Кримінал
Суд дозволив затримати ексначальника Малиновського ТЦК Кушнерова.
05 лютого, 16:26
Кримінал
За клопотанням прокуратури обвинувачений перебуває під вартою.
05 лютого, 15:14
Кримінал
Але походження коштів невідоме, що може свідчити про «відмивання» грошей.
05 лютого, 11:11
Кримінал
На Київщині викрили схему незаконного відшкодування бюджетних коштів за операції з лікування катаракти.
04 лютого, 17:33