Служба безпеки України затримала Нестора Шуфрича

15 вересня, 11:05
Служба безпеки України затримала Нестора Шуфрича

Дуже сподіваюсь, що усі учасники мережі Сівковича будуть затримані за державну зраду.

Служба безпеки України затримала народного депутата Нестора Шуфрича у нього вдома у селі Козин Київської області

Сьогодні відбувається понад 50 обшуків по справі Шуфрича.

Шуфрич є фігурантом справи російської шпигунської мережі, створеної  співробітником ФСБ РФ та колишнім народним депутатом України Володимиром Сівковичем.

За висновками слідства, Шуфрич за завданням Сівковича виступав на телеканалах України та росії з метою розповсюдження російської пропаганди та просування антиукраїнської політики. Йому інкримінується державна зрада.

В принципі, мені довелось напередодні вторгнення вдарити Шуфрича на телеефірі саме з цієї причини. Тому я щиро вітаю, що до Шуфрича дотягнулись правоохоронні органи.

Шуфрич до останнього часу є народним депутатом, який отримує кошти платників податків, та є головою комітету Верховної Ради, він завжди голосує як скаже влада.

Але я вітаю, що СБУ та президент В.Зеленський проявили політичну волю, та звернули увагу на масштабну проросійську діяльність великої кількості українських державних діячів вищого рангу.

Сподіваюсь, що президент Зеленський та СБУ будуть діяти рішуче, на усе майно та рахунки Шуфрича та близьких осіб буде накладений арешт.

І дуже сподіваюсь, що усі учасники мережі Сівковича будуть затримані за державну зраду. Нагадаю, що особистий помічник Сівковича Слуга народу Данило Гетьманцев зараз є творцем найбільшої корупційної схеми - блокування податкових накладних.

Виглядає логічно, що поява Гетьманцева на високих посадах у Слузі народу - це результат ще однієї спецоперації ФСБ РФ.

Я писав про багатьох агентів ФСБ РФ у вищих ешелонах української влади, і по кожному фігуранту з часом інформація повністю підтверджується.

Автор : Юрій Бутусов
Читайте також:
Війна
Білоруський напрямок досі становить загрозу для України. Тамтешній диктаторський режим може піти на провокацію, виконуючи забаганки Кремля.
вчора, 17:22
Політика
За кордоном мають отримувати правдиву інформацію про Україну
вчора, 13:20
Політика
Навіщо проросійський Єрмак поставив на чолі УГВ членів свого угрупування?
29 вересня, 15:21
Політика
Геннадій Буткевич продовжує цікавитися урановмісними родовищами. І не покидатиме спроб отримати доступ до них.
27 вересня, 07:20
Політика
Платежі в «ДІЇ» проходять через компанію, яка має ознаки фіктивності
26 вересня, 08:44
Війна
Ми втратили величезну кількість часу. Втратили його насамперед через брехню. Наступ міг би бути багато ефективнішим і результативнішим.
25 вересня, 10:32