«Смотрящий» від Януковича та хабарниця Мусієць намагаються підім’яти собі Держгеокадастр Полтавського району

ПОЛТАВА
10.11.2016, 07:59
«Смотрящий» від Януковича та хабарниця Мусієць намагаються підім’яти собі Держгеокадастр Полтавського району

Два тижні тому «Останній Бастіон» опублікував статтю «Державні кадастрові реєстратори паралізують роботу відділу Держгеокадастру в Полтавському районі». Матеріал був підготовлений на основі численних звернень громадян, які потерпали від свавілля в структурі Держгеокадастру Полтавського району.

ЧИТАЙТЕ: Державні кадастрові реєстратори паралізують роботу відділу Держгеокадастру в Полтавському районі

Понад місяць державні кадастрові реєстратори ухилялися від виконання своїх професійних обов’язків. Через це утворилася заборгованість з видачі витягів із державного земельного кадастру. Ішлося про борг у 1000 витягів.

У низки осіб зірвалися цивільно-правові угоди в нотаріусів, учасники війни на Донбасі не змогли отримати витяги на виділені їм земельні ділянки, багато полтавців не змогли вчасно переоформити спадщину.

Потерпілі громадяни, приватні підприємці, фермерські господарства через наше видання вимагали провести службове розслідування та притягнути винних у зриві роботи до відповідальності.

Мова йшла, зокрема, про Ольгу Бегма і Вікторію Бондарець, які водночас пішли на сесію. Їхня колежанка «раптово» захворіла й оформила лікарняний. Усі три – віддані ставлениці Мусієць, що отримали посади за її керівництва.

Провівши власне розслідування, нам стало відомо, що смотрящий від «ригів» начальник управління Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Володимир Рибалка та екс-керівниця Держземагенства Галина Мусієць, відома своїми корупційними прайсами за оформлення землі, намагаються незаконно прибрати з посади чинну керівницю районного відділу ДЗК Наталію Базавлук.

За наявною в нас інформацією, Мусієць зі «смотрящим» і спільниками в особі Остапенко, Бондарець та ін., організували операцію з підкидання хабара Базавлук. Вартість такої справи хиталася в районі 30-50 тис $. Було підключено СБУ. Однак ті так і не змогли надати доказів вини керівниці.

Як нам стало відомо, есбівець Сергій Олефіренко, який проводив обшук у Базавлук нібито за отримання неправомірної вигоди, на тому тижні «погорів» на хабарі. Можливо, гроші Мусієць і компанії пішли не в те русло?

Тепер ця ж компанія спробує закинути керівниці перевищення службових обов’язків.

Усе для того, щоб повернутися на посаду й відновити свій минулий уплив з новим розмахом.

Наприклад, «смотрящі» вже встановили оновлену ціну за оформлення 1 га землі в оренду. 400 $ у кишеню.

Один із фермерів Полтавського району в якості доказу надав одразу 2 відмови в оформленні земельної ділянки через відмову платити хабара.

З огляду на це зрозуміло, що Мусієць жадає повернутися на «золоте» місце керівника Держгеокадастру в районі чи поставити на нього одного зі «смотрящих». Як варіант – Бондарець.

Щоб не заважати схемі, керівник Головного управління ДЗК в області Вадим Чувпило пішов у відпустку. Службове розслідування, яке так вимагала громада, ніким не проведено.

Бойкотування роботи кадастру командою Мусієць та спроби скинути районного керівника Базавлук тривають.

Такий поспіх, нехтування законодавством і позицією райради, яке демонструє Галина Мусієць і «смтрящі» в своїх спробах скинути чинного керівника й призначити свою людину, свідчить тільки про одне. На кону великий куш. Наприклад, переоформлення великої кількості землі. А з цього можна й неабияк «підживити» власні апетити.

Уважати офіційним зверненням до керівників ГПУ, САП, НАБУ


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56