Соцзахист обіцяє, що зможе виконати програму забезпечення інвалідів візками

ПОЛТАВА
07.11.2014, 14:24

Останній Бастіон повідомляв, що полтавські інваліди отримали від держави лише половину обіцяних візків і тільки десяту частину інших технічних засобів реабілітації – милиць тощо.

В Департаменті праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації у відповідь на публікацію заявили, що «активно забезпечують осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації».

Водночас наведені раніше «Останнім Бастіоном» цифри підтвердили.

За словами чиновників, нестачу інвалідних візків, милиць тощо частково компенсують пункти прокату рахунком облбюджету. Проте цифри департаменту свідчать, що з 10 000 тисяч інваліді котрі потребують засобів технічної реабілітації цього року, тільки тисяча отримали їх у власність, з пунктів прокату видано тільки близько трьох тисяч. Відтак близько 6000 тисяч інвалідів, яким обіцяли вирішити проблему саме цього року лишаються без очікуваної допомоги.

Також проблему відомство аргументує тим, що «максимальне надходження засобів реабілітації від підприємств-виробників припадає на останні місяці року».

Проте статистичні дані самого відомства свідчать про зворотне – візків до кінця року суттєво не більшає: наприклад протягом трьох кварталів минулого року в користування інвалідам було видано 919 візків, а до кінця 2013 – кількість сягнула 1142.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00