Сьогодні Котелевський районний суд розпочне розгляд корупційної справи Миколи Різника

КРИМІНАЛ
22 листопада, 07:42
Сьогодні Котелевський районний суд розпочне розгляд корупційної справи Миколи Різника

Корупція в Опішнянській ОТГ

"Останній Бастіон" неодноразово звертав увагу на корупцію в Опішнянській ОТГ та розкрадання бюджетних коштів керівництвом громади.

Микола Різник, голова Опішнянської ОТГ, підозрюваний в отриманні хабаря, та інших корупційних злочинах.

Завдяки постійному медійному контролю з боку "Останнього Бастіону,  та громадському контролю з боку депутатів Опішнянської селищної ради та свідомих мешканців Опішнянської громади - сьогодні у Котельві розпочнеться розгляд кримінальної справи стосовно Миколи Різника, якого обвинувачують у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Нагадаємо, що 24 липня 2019 року було викрито на хабарі голову Опішнянської ОТГ. Миколу Різника затримали під час одержання 12 тисяч гривень хабаря від місцевого підприємця.

Правоохоронці заявили, що голова Опішнянської ОТГ отримав «винагороду» від приватного підприємця за укладення договору про добровільне відшкодування збитків за фактичне користування земельною ділянкою, виділеною під розміщення шиномонтажу.

Сьогодні Котелевський районний суд розпочне розгляд корупційної справи Миколи Різника_1
Сьогодні Котелевський районний суд розпочне розгляд корупційної справи Миколи Різника_3

Ухвалою Зіньківського районного суду Полтавської області від 16.11.2021 Різника Миколу Миколайовича, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), звільнено від кримінальної відповідальності, у зв'язку із закінченням строку досудового розслідування. Кримінальне провадження було закрито.

Прокуратурою було подано апеляційну скаргу на дану ухвалу суду.

4 травня колегією суддів Полтавського апеляційного суду було розглянуто апеляційну скаргу  прокурора на вищевказану ухвалу. Полтавський апеляційний суд апеляційну скаргу прокурора задовольнив, ухвалу Зіньківського районного суду Полтавської області від 16.11.2021 було скасовано, а справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції.

З Полтавського апеляційного суду справу було передано до Зіньківського районного суду Полтавської області.

З огляду на те, що неможливо утворити склад суду, Зіньківський районний суд звернувся з поданням про передачу скарги до іншого суду.

Як вбачається з подання, у Зіньківському районному суді Полтавської області фактично працює один суддя: Должко С.Р.

Суддю Зіньківського районного суду Должко С.Р. на той час виключено із авторозподілу судових справ у зв'язку з відпусткою. Крім того , він вже приймав участь у даному провадженні , що виключає його повторну участь у ньому. Отже, неможливо утворити визначений законом склад суду.

У зв'язку з цим 21 липня 2022 року Полтавський апеляційний суд подання в.о. голови Зіньківського районного суду Полтавської області задовольнив.

Кримінальне провадження щодо Миколи Різника за ст. 368 ч. 3 КК України - направлено до Котелевського районного суду Полтавської області для розгляду.

Лише 20 жовтня до Котелевського районного суду Полтавської області надійшло Кримінальне провадження щодо Різника Миколи Миколайовича за ст. 368 ч. 3 КК України.

Перше судове засідання по даній справі призначено на 10:00 22 листопада 2022 року.

Останній Бастіон продовжує слідкувати за даною справою та буде інформувати читачів про подальший розвиток подій.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Політика
У корупційному казані Дніпропетровської облради опинилися навіть котельні
вчора, 15:01
Політика
Вкравши мільярди на великому крадівництві імені Володимира Оманського, Onur взялися за добування графіту
23 листопада, 13:55
Опінії
Тому, що це – не його.
19 листопада, 14:21
Новини
В Україні зараз немає корупції, багато корупціонерів виїхали, - Володимир Оманський на Bloomberg New Economy Forum
18 листопада, 15:40
Політика
Хто прибрав до рук «Бурштин України»
18 листопада, 12:45
Виміри
Особисте збагачення можна прикривати не лише патріотизмом, але й турботою про довкілля.
17 листопада, 17:40