Сьогодні полтавці проводжали в останню путь бійців батальйону «Полтавщина», які героїчно загинули на Сході України

ПОЛТАВА
11.11.2014, 08:27
Сьогодні полтавці проводжали в останню путь бійців батальйону «Полтавщина», які героїчно загинули на Сході України

Сьогодні, 11 листопада, о 9:00 ранку, У Полтаві біля Меморіалу загиблим працівникам міліції відбулася панахида по двом загиблим міліціонерам з батальйону «Полтавщина» - Віталієм Кузьменком та Олександром Матійчуком.

9 листопада на блокпосту в зоні антитерористичної операції під час обстрілу ворогом позицій українських бійців загинув 29-річний міліціонер другого взводу другої роти батальйону «Полтавщина» Віталій Кузьменко.

Народився Віталій 4 червня 1985 року в місті Зіньків. Після закінчення школи вступив до місцевого професійно-технічного училища, де здобув професію слюсара-ремонтника.

На військову службу був призваний в 2003 році у місті Луцьк. В 2004 році був переведений до Львова. У 2005 році був звільнений у запас Збройних Сил України. У 2014 році був прийнятий на службу до другого взводу другої роти батальйону «Полтавщина».

Унаслідок обстрілу, батьки втратили сина Віталія, двоє хлопців-близнюків залишилися без старшого брата.

Того ж дня, від отриманих поранень, на блокпосту загинув і 24-річний міліціонер другого взводу другої роти батальйону «Полтавщина» Олександр Матійчук.

Народився Олександр 1 серпня 1990 року в місті Червонозаводському. У 2005 році закінчив школу, а згодом і технологічний технікум у 2009 році. У 2010 році закінчив університет «Україна», де здобув вищу юридичну освіту.

На службу до Збройних Сил України був призваний у 2009 році, згодом звільнився у запас. До батальйону «Полтавщини» вступив цього року, аби гідно служити народові України.

Життя молодого юнака обірвалось несподівано… На батьківщині в Олександра залишилися батьки.

Пам'ять про їхні відважні вчинки, вчинки справжніх героїв, патріотів вічно залишиться в серцях побратимів та близьких.

Вічна світла пам'ять полтавським героям…


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00