Сьогодні Полтаву відвідає організатор велотуру "Все за мир" грузинський спортсмен Нодар Берідзе

ПОЛТАВА
31.10.2014, 15:22

Запрошуємо полтавців на зустріч з Нодаром Борідже о 17:00 на Білій Альтанці.

Велотур «Все за мир» організував грузинський спортсмен Нодар Берідзе. В кінці серпня він вперше сів на велосипед, щоб подолати тисячі кілометрів заради миру в Україні.

«Моя місія - щоб в Україні настав мир і перестали стріляти. Своїм велотуром я хочу привернути увагу всього світу до подій у вашій країні. Мир - це найголовніше, а тим більше, що в світі немає більш споріднених народів, ніж українці і росіяни, ви переплетені узами кровного споріднення і кому як не мені, помічнику програми «Жди меня», знати скільки українців шукає рідних в Росії і скільки росіян чекають своїх втрачених близьких з України», - ділиться Берідзе.

Нодар Берідзе ніколи не був велосипедистом, на участь в акції його надихнув 14-кратний рекордсмен книги рекордів Гіннеса, який проїхав всю планету за 9 років, Джумбер Давидович Лежава. Саме він планував провести велопробіг «Все за мир» з метою зупинити стрілянину в Україні. 22 липня проект був узгоджений, а 25 липня Джумбер Давидович помер. Нодар вирішив не кидати справу соратника і в кінці серпня почав Велоекспедицію по Україні. За цей час він проїхав через 18 областей України, подолав 3,5 тисячі кілометрів, поспілкувався з тисячами людей, в тому числі з тими, чиї родичі загинули на Сході України.

Учасник велопробігу не хоче називати свою акцію ні велоподорожі, ні велотур, так як для нього головне - налагодити контакт між українцями і росіянами і залучити громаду до мирного діалогу.

«Тільки ви самі можете зупинити вбивства. У цій війні не буде ні переможців, ні переможених, героїв в гробах вже достатньо, - закликає Берідзе. - І з думкою зупинити стрілянину і вбивства я лягаю і прокидаюся і мрію, щоб скоріше настав мир і моя місія-велотур закінчилася. І дуже хочу ще раз проїхати по мирній Україні і насолодитися красотами вашої країни - від Карпат до Чорного моря ».


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00