Сьогодні в Україні святкують 70-ту річницю визволення від фашистських загарбників

ПОЛТАВА
28.10.2014, 11:44
Сьогодні в Україні святкують 70-ту річницю визволення від фашистських загарбників

Сьогоднішній день, 28 жовтня 2014 року, є важливою датою для українського народу. Рівно 70 років тому наші відважні та віддані своїй Батьківщині діди звільнили нашу землю від німецько-фашистських загарбників.

До цієї знаменної дати у всіх полтавських навчальних закладах проводяться спеціальні виховні уроки, тематичні лекції, зустрічі учнів та студентів з ветеранами.

Також сьогодні зранку відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Солдатської слави. Віддати дань та вшанувати пам'ять усіх погиблих героїв прийшли ветерани Полтави, керівництво міста, учні та студенти навчальних закладів, а також небайдужі полтавці.

У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій. Подвиг наших ветеранів – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості. Ми зберігаємо правдиву історію великої перемоги нашого народу, адже це складає міцну основу для єдності майбутніх поколінь.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00