Сьогодні в Україні святкують 70-ту річницю визволення від фашистських загарбників

ПОЛТАВА
28.10.2014, 11:44
Сьогодні в Україні святкують 70-ту річницю визволення від фашистських загарбників

Сьогоднішній день, 28 жовтня 2014 року, є важливою датою для українського народу. Рівно 70 років тому наші відважні та віддані своїй Батьківщині діди звільнили нашу землю від німецько-фашистських загарбників.

До цієї знаменної дати у всіх полтавських навчальних закладах проводяться спеціальні виховні уроки, тематичні лекції, зустрічі учнів та студентів з ветеранами.

Також сьогодні зранку відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Солдатської слави. Віддати дань та вшанувати пам'ять усіх погиблих героїв прийшли ветерани Полтави, керівництво міста, учні та студенти навчальних закладів, а також небайдужі полтавці.

У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій. Подвиг наших ветеранів – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості. Ми зберігаємо правдиву історію великої перемоги нашого народу, адже це складає міцну основу для єдності майбутніх поколінь.


Читайте також:
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
вчора, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
вчора, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35
Мешканців міста Хорол які потребують лікування тяжких хвороб або ліквідації наслідків стихійного лиха, забезпечать усім необхідним.
16 вересня, 08:46
Скупчення пасажирів на зупинках через недостатнє число громадського транспорту погіршує санітарно-епідеміологічну ситуацію у Кременчуці.
14 вересня, 11:53