Сьогодні відбувся суд над ветераном Сергієм Бондарем, котрий "образив" прокурора

ПОЛІТИКА
19.11.2021, 17:43
Сергій Бондар в суді
Сергій Бондар в суді

Сергій Бондар звільнений із зали суду, під особисте зобов'язання. Фактично було доведено безпідставність обвинувачень.

Увечері 17 листопада було затримано ветеранів російсько-української війни, бійців "Муніципальної варти Києва" Сергія Бондаря та Євгена Тилка.

За розповіддю одного з побратимів затриманих, Михайла Стрижки, обох ветеранів запросили до поліції для того, щоб вони дали пояснення щодо однієї події.

"У результаті Тимура (позивний Сергія, - Ред.) прийняли прямо там, а Тилка просто тримали у райвідділі незрозуміло для чого, не випускали, і він не міг зрозуміти навіть що він там робить протягом трьох годин чи близько того. Його просто не випускали з райвідділку, бо не знали, що з ним робити", - розповідає Михайло.

Трохи згодом Євгена Тилка відпустили. Сергія Бондаря натомість вирішили везти в ІТТ.

Незабаром стало відомо: затримали Бондаря та Тилка через інцидент у суді над Ігорем Марі. Прокурор, якого нібито образив під час судового процесу Сергій Бондар, написав на нього заяву по ст. 345 ККУ - це погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.

Річ у тому, що Сергій Бондар назвав прокурора Андрія Зайцева "пєтухом". Саме цю фразу прокурор і розцінив як погрозу або насильство щодо працівника правоохоронного органу.

Хто такий Андрій Зайцев ?

Андрій Зайцев, якого так зачепив емоційний вислів ветерана, прокуратурі віддав найкращі роки свого життя - адже саме там він працював з давніх-давен, зокрема і під час Революції Гідності.

У лютому 2014 року прокурор Андрій Зайцев, наприклад, просив суд дати 15 років майданівцю, батькові двох малолітніх дітей, який перевозив у своєму автомобілі шини. Його звинувачували в організації масових заворушень.

"Слідством зібрана достатня кількість доказів, - запевнив Зайцев журналістів. - Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі", - заявив тоді Зайцев.

У 2017 році Росія попросила Україну про екстрадицію грузинського добровольця Гії Церцвадзе, який не перебував на території РФ у момент злочину, який йому інкримінують, і який адвокат грузина назвала політичним переслідуванням. Прокурор Зайцев у суді просив відправити Церцвадзе у СІЗО на 40 діб "до отримання запиту від компетентних органів РФ про його видачу".

Сергій Бондар зірвався під час розгляду справи Ігоря Марі який, за версією прокуратури, закупив 600 пар взуття за завищеною ціною. Бійці "Муніципальної варти" з обвинуваченнями не згодні - апелюють до того, що тендер відбувався за усіма правилами, що ціна взуття не змінювалася. І що договір, про який йдеться, зрештою, підписував взагалі не Ігор Марі, а його попередник.


Сьогодні суд обирав Сергію Бондарю запобіжний захід.

Солом'янський районний суд міста Києва відпустив Сергія Бондаря під особисте зобов’язання.

Захист фактично довів безпідставність обвинувачень, необґрунтованість підозри та відсутність ризиків для клієнта.

Насторожує те, що зараз судять ветеранів російсько-української війни, а не продажних прокурорів та суддів, які у будь-якій ситуації за вказівкою зверху легко бачать "достатню кількість доказів" .

Останній Бастіон нагадує, що в Кременчуці прокурори та колаборанти шарія продовжують знущатися з ветерана російсько-української війни Олександра Оловаренка.

Читайте також:
Вагітна своїм представництвом у ВРП прости господи "суддя" Гольник вчергове вирішила збрехати.
27 січня, 13:15
Вісім років війни. Українські правоохоронці все ще співпрацюють з ворогом
21 січня, 19:01
Такі вони справедливість і правосуддя в Україні за часів "президента Голобородька" і його "слуг неукраїнського народу".
14 січня, 10:06
Данілов не лише не читав Закон України «Про санкції», але не має навіть середньої освіти
13 січня, 14:55
Чи буде справедливість у судах, якщо до ВРП будуть обрані такі люди, як Лариса Гольник?
27.12.2021, 19:33
Уклоніст Зеленський хоче, аби українські жінки відслужили за нього. Уряд і парламент цілковито підтримують цю "ініціативу".
24.12.2021, 10:25