Сьогодні є підстави для зниження ціни на електроенергію і газ, — Насалик

ПОЛТАВА
09.08.2017, 07:50
Сьогодні є підстави для зниження ціни на електроенергію і газ, — Насалик

Тарифи на газ та електроенергію можуть знизитись. Сьогодні є підстави для зниження ціни на електроенергію і газ. Таку заяву в ефірі 112 каналу озвучив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

«Баланс, який готується на 2018 рік, енергетичний баланс нашої держави, передбачає подальше зростання атомної енергетики, за рахунок рішень, ухвалених, зокрема змінами складу в літній період теплової генерації. Тому є всі підстави для того, що ми можемо говорити про подальше зниження ціни на електроенергію, але НКРЕКП буде його прораховувати», — сказав Ігор Насалик.

Ціна на газ поки залишається стабільною, і ми зараз обговорюємо можливе зниження цін. Розрахунки проводяться з урахуванням останніх 12 місяців

«Ми враховуємо в тому числі останні 12 місяців, коли загальна ціна росла на хабах. Можна розглядати зміну ціни на газ, тому що хаб плюс транзит в Україні - це та сама формула "Роттердам плюс". Якщо ми 14 млрд кубів газу видобуваємо внутрішнього видобутку і враховуємо в ціну на газ транзит до хабу і від хаба плюс 12,5 дол., то, очевидно, це нереальна і не ринкова ціна і це мотивація, щоб переглядати ціну на газ і в тому числі ціну на тарифи» — додав міністр.

Читайте також: Нацкомісія запровадила щомісячну абонплату за газ.

Відділ моніторингу

Читайте також:
Полтава
У Черкасах розпочався Чемпіонат України з вільної боротьби серед ветеранів фізичної культури та спорту.
11:02
Полтава
Спортсмени-ветерани Полтавщини за підтримки Політичної Партії «ДІЯ» представлені на Чемпіонаті України з вільної боротьби.
вчора, 15:25
Полтава
Як Голинського незаконно призначили прокурором Полтавщини: подробиці схеми.
03 липня, 14:03
Полтава
У ніч на 1 липня поблизу села Карпусі на Полтавщині стався землетрус магнітудою 3,1.
01 липня, 11:11
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
28 червня, 08:09
Полтава
Аварійні дерева загрожують полтавцям: щоденні наслідки й роки бездіяльності.
27 червня, 09:39