Солдати Нідерландських збройних сил вимагають відрядження в Україну

УКРАЇНА
21.07.2014, 09:49
Солдати Нідерландських збройних сил вимагають відрядження в Україну

Військові Нідерландів просять відправити їх до України, про це вони повідомили відкритим листом. 

Переклад:

«Шановна пані Дж.А. Хенніс-Плассхаерт, Після катастрофи пасажирського літака MH17 Malaysia Airlines вже пройшло чотири дні. Дні інтенсивної печалі, жалю і скорботи.

Фрагменти неживих тіл пасажирів розсіяні на милі в зоні бойових дій. Зоні на сході України, що оскаржується українськими урядовими військами і проросійськими сепаратистами.

Шановний міністр, те, що нині відбувається з останками пасажирів, у тому числі практично 200 голландськими громадянами, є неповагою, огидним і абсолютно неприйнятним.

ОБСЄ намагається отримати контроль над ситуацією. Але соціальні медіа рясніє закликами до дії, а не словами. Використовуйте свій вплив, щоб прем'єр-міністром Рютте було прийнято рішення про якнайшвидшу відрядження голландські військ до Східної України і - у співпраці з законними владою України - з усіма можливими і відповідними засобами, щоб повернути ініціативу щодо вирішення цієї ситуації, де вони мають право на наших загиблих.

Це найменше, що ми можемо зробити для наших співгромадян, які невинні і померли в результаті злочинного ідіотизму. З повагою, Марсель, Королівська армія, ад'ютант.

P.S. Ми, голландські солдати, дуже добре розуміємо ситуацію, як виконавців і готові взяти участь, коли наші командири віддадуть наказ, після вашого рішення»