"Спецоперація" йде не за планом

ВІЙНА
05.09.2022, 10:40
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Кремль звільнив ряд генералів

У військовому керівництві московії на тлі невдалого ходу війни в Україні виникла криза.

Кремль дуже незадоволений результатами проведення «спеціальної військової операції» в Україні. Це змушує його міняти генералів у керівництві російської армії.

Про це повідомив журналіст Роман Цимбалюк.

Так, за його даними, звільнені такі генерали:

  • генерал-лейтенант Андрій Сичовий – з посади командувача Західного військового округу;
  • генерал-лейтенант Владислав Єршов - з посади командувача 6-ї загальновійськової армії Західного військового округу;
  • генерал-майор В'ячеслав Гуров - з посади командувача 1-ї танкової армії Західного військового округу;
  • генерал-лейтенант Яків Рязанцев - з посади командувача 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу.

Нагадаємо, міністр нападу рф сєргєй шойгу раніше стверджував, що все йде як заплановано, а московія просто сповільнила наступ спеціально.

Британській розвідці вдалося дізнатися про претензії кремлівського бункерного щура владіміра путіна до сєргєя шойгу щодо управління військами. Міністр нападу фактично відсторонений від реального керівництва військами в Україні, а про хід війни путіна інформують оперативні командири, які безпосередньо відповідають за бойові дії.

Читайте також:
Війна
Жителі росії називають путіна та сталіна політиками, які принесли найбільшу користь країні.
26 жовтня, 10:26
Політика
російська пропагандистка Ксенія Собчак оформлює посвідку на проживання в Іспанії.
24 жовтня, 20:14
Політика
Цього тижня стало відомо, що Найдьонишев отримав візи для в'їзду до США і Канади.
17 жовтня, 13:10
Війна
У Запорізькій області ліквідували так званого «воєнкора» пропагандистського видання РИА Новости Івана Зуєва.
16 жовтня, 22:04
Війна
Чоловік російської пропагандистки Маргарити Симоньян Тигран Кеосаян помер, так і не вийшовши з коми.
26 вересня, 14:24
Політика
Кислиця нагадав, що понад 65% росіян підтримують війну.
12 вересня, 20:25