"Спецоперація" йде за планом

ВІЙНА
02 червня, 15:45
"Спецоперація" йде за планом

Кремль перекинув спецназ у Білгородську область для боротьби з партизанами

російська влада перекинула у прикордонні населені пункти Білгородської області загін елітного спецназу для боротьби з партизанами.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

«Через необхідність боротися з партизанським рухом на територію Білгородської області прибув загін 322 центру російських ССО «Сенеж». росіяни настільки бояться партизан, що терміново припинили усі операції цього елітного підрозділу і натомість розмістили його в прикордонних населених пунктах Бєлгородської області», – ідеться в повідомленні.

Завдання підрозділу – проводити протидиверсійну діяльність на російському прикордонні.

«Жодні дії ворога не зможуть зупинити рух спротиву», – зауважили в ЦНС.

Легіон «Свобода Росії» і Російський добровольчий корпус поширили 1 червня два відео, в одному з яких стверджувалося, що вони перебувають на кордоні між рф та Україною.

Нагадаємо, 22 травня, у Бєлгородській області пролунали вибухи і поширилася інформація, що на територію рф зайшли російські добровольці з легіону «Свобода Росії». Свій «візит» на Бєлгородщину вони пояснили наміром створити там демілітаризовану зону.

1 червня бійці російського добровольчого корпусу повідомили, що знову зайшли на територію Білгородської області рф і розпочали другу фазу звільнення територій від путінського режиму.

2 червня місцеві ЗМІ повідомляють, що у Шебекинському окрузі призупинили рух електричок. В місті ведуться активні бойові дії.

Легіон "Свобода Росії" повідомив про бої на околицях с. Нова Таволжанка.

"На жаль, є поранені легіонери, але свобода здобувається кров'ю. Усіх поранених уже доставлено до лікарні.

Війська режиму, так само як і під Грайвороном, не зважають на цивільне населення. Вогнем артилерії накривають будь-які точки, де засікають рух легіонерів та РДК. Під Таволжанкою противник знищив машину Рено з цивільними, взявши її за машину з нашою диверсійною групою. Щонайменше двоє цивільних загинули і це прямий наслідок непрофесіоналізму путінської армії.

Настійно рекомендуємо мирним жителям не залишати укриття та чекати на закінчення бойових дій у вашому районі. Ми принесемо додому світ! Росія буде вільною!", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:
Війна
Влада Курська зранку заявила про атаку безпілотника на адміністративну будівлю.
вчора, 12:35
Війна
Арешт високопосадовців стався на тлі регулярних повітряних атак на Москву.
08 вересня, 06:45
Світ
Син президента ЦАР побив чоловіка і жінку у російському Кисловодську.
07 вересня, 15:02
Війна
З'явилися нові супутникові знімки знищених літаків Іл-76
01 вересня, 09:02
Опінії
путін бреше за однією і тією самою схемою
27 серпня, 17:10
Війна
Раніше Міністерство нападу московії заявило про нічну атаку на Курську та Брянську області
27 серпня, 17:00