Спецслужби Росії планують викрасти Коломойського, Яроша та Авакова

УКРАЇНА
28.07.2014, 11:37
Спецслужби Росії планують викрасти Коломойського, Яроша та Авакова

Керівник слідчого комітету Російської Федерації Олександр Бастрикін заявив, що українського олігарха Ігоря Коломойського, а також лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша можуть негласно вивезти співробітники російських спецслужб до Москви.

За словами Бастрикіна, подібні міри будуть застосовані і до голови Міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Також керівник слідчого комітету заявив, що ці особи потрібні комітету для слідства і суду. При цьому він визнав, що шанси на те, що України видасть своїх громадян – нульові.

За його словами, найближчим часом потрібно розробити додаткові законодавчі механізми, які дозволять ефективно забезпечувати затримання іноземних громадян, що переховуються від російського правосуддя на території іншої держави.

«Управління діятиме до тих пір, поки всі українські військові та націоналісти, які вчиняють злочини проти мирних громадян, не будуть притягнуті до кримінальної відповідальності, історія дає нам право вести розслідування. Скоро будуть нові затримання», - заявив Бастрикін.