Спікер Держдуми РФ звинуватив НАТО в окупації України

ВІЙНА
19 січня, 06:51
Спікер Держдуми РФ звинуватив НАТО в окупації України

Натомість присутність багатотисячного військового континенту своєї країни на Донбасі Вячєслав Володін упритул не помічає 8-й рік поспіль.

Голова нижньої палати російського парламенту проштовхує пропагандистські наративи Кремля, оббріхуючи Північноатлантичний альянс.

Про це свідчить заява Володіна з трибуни під час відкриття весняної сесії Державної Думи РФ VIII скликання, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Путінський вірнопідданий слуга наголосив, що НАТО і США прагнуть чимдуж прив'язати до себе Україну, окупувати всю її території, аби таким чином назавжди відірвати від РФ.

«Америка будь-що намагається виправдати просування військ Північноатлантичного альянсу до наших кордонів. Очевидно, Вашинґтон намагається хоч якось відбілити свою неприховану експансію на Сході Європи. Що й говорити, радники НАТО вже там – у Києві – й інструктори теж там, а зараз вони думають, як їм обґрунтувати введення військ. Іншими словами, НАТО прагне окупувати Україну, але звинувачують у цьому чомусь нас», – істерично репетував з парламентської трибуни Володін.

Крім того, розвіддані про майбутнє вторгнення РФ на територію Україну спікер Держдуми розцінив як частину відвертої дезінформаційної кампанії сил колективного Заходу, спрямованого, на його думку, з єдиною метою:

«Спершу вони активізують русофобські настрої, а затим просувають межі Альянсу далі на Схід, сьогодні – вже на українську територію. Так було й у країнах Балтії».

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що хвора на імперіалізм Московія може використати витік аміаку в Горлівці як привід для повномасштабного вторгнення в Україну.

Читайте також:
Опінії
«Нужно просто перестать стрелять»
16:45
Війна
Su-57 Felon найновіший винищувач на озброєнні ПКС росії
вчора, 15:54
Світ
Поки в Україні за свободу воюють представники пригноблених московією фіно-угорських народів, кремлівські спецслужби зачищають тили.
15 травня, 09:18
Світ
Необільшовицький режим росії, встановлений кремлівським бункерним щуром, продовжує масово знаходити "нацистів" серед сусідів.
04 травня, 19:02
Війна
Дмітрій Кісільов знову засвітився на інформаційній передовій
03 травня, 14:48
Війна
Приготування до улюбленого, сакрального свята всіх путіністів – "9 травня" – цьогоріч триває без колишнього розмаху і пафосу.
30 квітня, 20:24